WKKW, olimpijczyk Andrew Hoy, składa hołd pięciogwiazdkowej algebrze koni

 • Australijski medalista olimpijski Andrew Hoy złożył hołd „najbardziej niesamowitemu małemu koniowi” algebrze, który zmarł w swoje 25 urodziny.

  Wałach Julii McLean i Johna Glenna o masie 15,3 cm zmarł we wtorek (15 listopada) na swojej farmie w Australii.  „Sam” został wyprodukowany od podstaw do poziomu czterogwiazdkowego (obecnie pięciogwiazdkowego) przez uczennicę Andrew, Natalie Blundell. Para mieszkała w Australii i czterokrotnie ukończyła Adelaide CCI4* (obecnie CCI5*), w tym w 2012 roku, kiedy zajęli drugie miejsce. Natalie przeniosła się do brytyjskiej bazy Andrew, aw 2014 roku wraz z algebrą zajęła 13. miejsce w Luhmühlen.

  Algebra miał rozpocząć drugą karierę jako nauczyciel, ale John i Julia postanowili dać mu ostatnią klasę na szczycie tego sportu, a Andrew przejął stery pod koniec 2014 roku. Para wygrała swój pierwszy międzynarodowy turniej razem Montelibretti CCI3*-L (obecnie CCI4*) w kwietniu 2015. Dwa miesiące później wygrali Haras du Pin CCI3*-L (obecnie CCI4*). W następnym roku zajęli czwarte miejsce w Haras Du Pin, trzecie w Ballindenisk CCI3* (obecnie CCI4*), aw 2017 roku trzecie w Montelibretti.

  Andrew powiedział, że 15 listopada to „pamiętna data”, ponieważ były to urodziny „Mr Pocket Rocket” i data przyjęcia emerytalnego Algebry w 2017 roku, kiedy miał 20 lat.

  „W dniu swoich 25. urodzin podróż dobiegła końca i odszedł na pięknej farmie Johna i Julii, gdzie do samego końca opiekował się młodymi końmi” — powiedział.

  „Z pewnością był najbardziej wyjątkową postacią i mam za co mu dziękować. Spędziliśmy razem niesamowity czas i osiągnęliśmy całkiem niezwykłe wyniki. Miałem wielkie szczęście, że przejąłem stery od mojej najwspanialszej uczennicy Natalie Blundell. Rok 2015 był „naszym rokiem”, wygrywając w Montelibretti i Haras du Pin”.

  Andrew dodał, że 15 listopada on i jego żona Stefanie postanowili dogonić Johna i Julię, którzy są również właścicielami Byebye Brisquenouille, 11-letniej klaczy konkurującej z Andrew na poziomie dwóch gwiazdek.

  „To było w jakiś sposób odpowiednie, że mogliśmy tam być, aby wznieść z nimi kieliszek i podzielić się wspomnieniami o tym najbardziej niesamowitym koniu, który dotknął wszystkich naszych serc i dał nam wszystkim najwspanialsze doświadczenia i wspomnienia” – powiedział.

  „Dziękuję Samie. Zawsze będziesz zajmować bardzo szczególne miejsce w moim sercu.”

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje rozszerzenia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *