Weekend Dnia Pamięci!

Długo oczekiwany weekend z okazji Dnia Pamięci zbliża się wielkimi krokami. A jeśli nie masz pewności, gdzie pływać łódką i łowić ryby, sprawdź naszą mapę miejsc do pływania i łowienia ryb. Oto kilka przypomnień, jak cieszyć się letnim startem.

1) Pomiędzy błyszczącymi łodziami do łowienia okoni, pływającymi łodziami pontonowymi, skuterami wodnymi i kajakami ruch łodzi w niektórych miejscach może wydawać się niemal paradny ze świętem jednostek pływających. Przygotuj się na dzielenie się wodą.

2) To może być pierwszy weekend, w którym wielu z nich postawiło łódź na wodzie. Upewnij się, że rejestracja Twojej łodzi jest aktualna, a całe wyposażenie bezpieczeństwa jest obecne iw dobrym stanie.

3) Jeśli nie będziesz łowić z mamą, przypomnę ci, żebyś się nawadniał (woda jest nadal najlepsza) i używał kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Aha, i w ten weekend możesz zobaczyć moje śnieżnobiałe nogi, więc prawdopodobnie będziesz też potrzebować swoich okularów przeciwsłonecznych.

4) Ostrożnie z ogniem i upewnij się, że pod koniec wieczoru całkowicie wygasł. Lub jeśli warunki są suche i wietrzne, po prostu całkowicie pomiń ogień. Znaczna część kraju nadal doświadcza suszy.

5) Czy na pewno pamiętasz, jak złożyć namiot? Próba na sucho może się przydać. Również podczas biwakowania często brakuje komfortu stworzeń. Łatwo zrobić się za gorąco, za zimno, za mokro… więc ubierz się odpowiednio. I przynieś zapasowe suche ubrania.

6) Czy jest coś smaczniejszego niż lunch złożony ze świeżych ryb? Czy minęło trochę czasu, odkąd czyściłeś rybę? Upewnij się, że ty i nóż nie jesteście zardzewiali.

7) Posprzątaj po sobie i pamiętaj, aby stąpać lekko! „Zabieraj tylko zdjęcia, zostawiaj tylko ślady stóp” to wspaniałe motto poza jednym ogrodem botanicznym. Mamy piękny kraj z niesamowitymi terenami rekreacyjnymi. Jednak często wracam do ciężarówki ze śmieciami odkrytymi podczas naszych wycieczek.

27 majacz jest także Dniem Wolnego Wędkowania w Karolinie Południowej i Pensylwanii. Czas Dni Wolnego Wędkowania w innych stanach różni się w zależności od kraju. A mówiąc o „darmowym”, poświęćmy cichą chwilę, ciesząc się przyjemnościami pływania łódką i wędkowania, aby pamiętać, że Dzień Pamięci to nie tylko początek lata, ale dzień pamięci o mężczyznach i kobietach, którzy oddali życie w służbie tego wielkiego kraju.


Może ci się spodobać również

Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *