„Najlepszy dzień w naszym życiu”: topowy zawodnik WKKW i partner biorą ślub, pojawiają się też psy

 • Pięciogwiazdkowy zawodnik WKKW Tom Jackson poślubił swoją wieloletnią partnerkę Sabrinę Pryer w „najlepszy dzień w naszym życiu”.

  Tom, którego fantastyczny sezon 2022 obejmował drugie miejsce w swoim pierwszym Burghley na Capels Hollow Drift, związał węzeł w dniu urodzin Sabriny, 3 listopada.  „Nie może teraz o tym zapomnieć!” Sabrina żartowała.

  Sabrina opowiedziała H&H para jest razem od około dziewięciu i pół roku.

  „Miał całkiem niezły rok i miło było zakończyć go ślubem; mamy dużo szczęścia” – powiedziała.

  „Nie angażowaliśmy żadnych koni. Tom załatwił, żeby nasze dwa psy, Alfie i Otto, przyszły do ​​kościoła na koniec; Prosiłem ich tam, a on odmawiał, ale zorganizował ich pojawienie się, co było naprawdę miłe, i mieliśmy szalone zdjęcie z psami!

  Zdjęcie autorstwa Olive Joy Photography

  „Mieliśmy tyle szczęścia; rano padał deszcz, ale gdy tylko wyszliśmy do kościoła, było piękne słońce, które utrzymywało się przez całe popołudnie. Pobierając się w listopadzie, spodziewasz się ulewnego deszczu, więc wszystko inne było bonusem.

  Sabrina dodała: „Wszyscy mówią, że to najlepszy dzień w twoim życiu i tak naprawdę jest. To było niesamowite. Mieliśmy tam wielu wyjątkowych członków rodziny i przyjaciół, i to był po prostu niesamowity dzień, po prostu minął za szybko!”

  Następnie Jacksonowie udali się na miesiąc miodowy; safari w Botswanie częściowo samochodami, a częściowo konno – „Nie chcieliśmy, żeby to były wakacje całkowicie autobusowe!” – potem przerwa na plażę.

  Teraz wracają do normy wspólnego prowadzenia firmy – „Tom jeździ konno, a ja robię wszystko inne” – i nie mogą się doczekać następnego sezonu.

  “[Capels Hollow Drift] mam nadzieję, że na wiosnę pójdzie na badmintona, a kto wie, potem?” – powiedziała Sabrina. „Byłoby wspaniale patrzeć na selekcję drużyn, ale po prostu nie wiesz. To byłby wielki cel, ale kontynuujemy. A to wielkie urodziny Toma [30th] w przyszłym roku, więc to wszystko jest ekscytujące”.

  Tom dodał: „Co za sposób na zakończenie roku! Po prostu najlepszy dzień w naszym życiu.”

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje rozszerzenia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *