Dżule w administracji, jeden na milion WKKW i inne rzeczy, o których mówi świat koni

 • 1. Dżule przechodzące do administracji

  Popularna wśród jeźdźców marka odzieżowa przeszła do administracji, narażając 1600 miejsc pracy i 132 sklepy na ryzyko. Firma ogłosiła w poniedziałek (14 listopada), że jej zarząd postanowił złożyć zawiadomienie o zamiarze wyznaczenia administratorów po niepowodzeniu rozmów ratunkowych, aw ostatniej aktualizacji potwierdzono, że wyznaczono wspólnych administratorów dla Joules Group Plc i Joules Limited. „W nadchodzących tygodniach będziemy starać się kontynuować działalność wszystkich sklepów w tym niezwykle ważnym świątecznym okresie handlowym, podczas gdy oceniamy opcje dla grupy, w tym możliwą sprzedaż” – powiedział Wright, szef restrukturyzacji w Interpath Advisory i współadministratorem.

  Przeczytaj najnowsze informacje o dżulach  2. Jeden na milion pięciogwiazdkowy koń

  Hołdy zostały złożone koniowi wyścigowemu Westwoodowi Marinerowi, który zmarł w wieku 21 lat. „Rooney”, który ukończył Burghley w 2014 roku z Piggy March i dosiadany przez Polly Stockton, Ruth Edge i Izzy Taylor, został kupiony przez Ellę Woodhead w 2015 roku. Jego ostatni sezon z Ellą miał miejsce w 2018 roku i przeszedł na emeryturę po zajęciu drugiego miejsca w Bicton CIC2* (obecnie trzygwiazdkowym). „Był po prostu uroczy. Był jak pies, taki miły i delikatny; można było z nim zrobić wszystko, a on był dla mnie tym jednym koniem na milion. Wszystko, co mieliśmy razem, to szczęśliwe wspomnienia” – powiedziała Ella.

  Dowiedz się więcej o partnerstwie Elli i Rooneya

  3. Czarny piątek

  Oferty jeździeckie w Czarny piątek

  Tegoroczna bonanza zakupowa rozpoczyna się w piątek 25 listopada, a my podsumowaliśmy niektóre z najlepszych dotychczas wydanych ofert. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego dywanu, sprzętu startowego na następny sezon, czy też chcesz zdążyć ze świątecznymi zakupami, nie przegap swojej szansy na złapanie okazji. Będziemy aktualizować ten przewodnik, gdy pojawi się więcej ofert, więc pamiętaj, aby sprawdzić ponownie.

  Sprawdź oferty jeździeckie w Czarny piątek

  Może Cię również zainteresować:

  Ostrożne zarządzanie końmi może znacznie obniżyć rachunki za weterynarza, szczególnie w miesiącach zimowych

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje rozszerzenia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *