Zszywki: zakupy sprzętu wędkarskiego

W większości moja kolekcja sprzętu wędkarskiego jest ustawiona. Mam mały zapas w garażu, który pozwala mi ścigać prawie wszystkie gatunki ryb, o każdej porze roku. Posiadam również wystarczającą ilość wędek różnego typu (spincast, spinning, przynęta, mucha), abym mógł służyć jako przewodnik wędkarski dla co najmniej 6 dzieci. (Więcej o ilości wędek później.) Zauważyłem jednak, że są pewne podstawowe artykuły, które zawsze wymagają przeładowania.

Te produkty różnią się nieco w zależności od pory roku, ale oto kilka podstawowych elementów, które zawsze powracają wraz z mlekiem, chlebem i jajkami.

 1. Specyficzny rozmiar haczyka dla aktualnego gorącego brania.
  Właściwy rozmiar haczyka może oznaczać różnicę między udanym zacięciem a chybionym zacięciem. Jeśli chcesz łowić małe ryby lub łowić pod lodem, zmniejsz rozmiar haczyka. Lub, jeśli chcesz zniechęcić małą rybkę, zaktualizuj. Wybór rozmiaru haczyka zależy również od idealnej wielkości przynęty lub przynęty.
  Haczyki do zszywek

 2. Spit shot za tempo prądu, uh, prądu.
  W przypadku wartkich strumieni i rzek większy ciężar pomoże utrzymać przynętę w strefie brania. Właściwe tempo tonięcia również może wywołać branie. Dzielone obciążniki pomagają dodawać lub odejmować głębokość połowu w małych krokach.
  Wagi zszywek

 3. I świeża paczka gorących kolorowych przynęt z miękkiego plastiku.
  W moim lesie ciemnozielone pędraki konsekwentnie łowią inne miękkie plastikowe przynęty na bassy małogębowe. Zauważyłem, że ostatni numer pt Magazyn Bassmaster mieli również tę przynętę na swojej krótkiej liście do połowu bassów wielkogębowych przez lód.

Jakie są twoje zszywki?


Może ci się spodobać również

Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *