Zaproszenia na przyjęcie świąteczne, które są świetne

Niedawno dostałem zaproszenie na przyjęcie świąteczne, które przyprawiło mnie o dreszcze. Zaproszenie pochodziło od znajomego przyjaciela, który zamierzał postąpić właściwie, ale tak naprawdę nie przemyślał wszystkiego. Imprezę, o której mowa, poprowadzi para, która uważa, że ​​wędkarstwo to strata czasu. Brzmi zabawnie, prawda? Nadal próbuję wymyślić sposób, aby się z tego wydostać, a jeśli masz jakieś pomysły, daj mi znać.

Nie zamierzam płacić za takie fałszywe zaproszenie. Zamiast tego zamierzam rozdać zaproszenia moim śródlądowym, noszącym buty przyjaciołom, aby wypłynęli na moją łódź. To byłby sposób, aby dać im inne spojrzenie na wodę i mam nadzieję, że przyjdą. Dzień na łodzi urozmaici ich program wędkarski, a to zawsze dobra rzecz.

Zaproszę też kilka osób, które nie łowią tak często. Kilka z nich i możemy jechać w dzień powszedni lub w nocy. Wystarczy trochę elastyczności w planowaniu, więc pozostanę elastyczny.

Kto-wie-co-zobaczysz-podczas-wycieczki-na-ryby-900x675

Jest też kilka osób, które mówiły o powrocie do wędkowania. Wielu z nich łowiło ryby jako dzieci, a potem, gdy dorastali, po prostu odpływali. Nadszedł czas, aby przywrócić je do rytmu, więc na pewno zaplanuję je.

Wreszcie, ale nie mniej ważne, są ludzie, którzy nigdy nie łowili. Opierając się na fakcie, że teoretycznie mieszkam na wyspie otoczonej tak różnorodnymi rybami, od pstrąga po tuńczyka, nigdy ich nie złapali. To oni potrzebują kilku różnych zaproszeń.

walka z rybami 1-900x672

Więc chodźmy. Jeśli otrzymasz zaproszenie od mojej koleżanki Debbie Hanson, koniecznie skorzystaj z niej. Cały czas łowi ryby!


Może ci się spodobać również

Tom Times

Tom Times

Tom Keer jest wielokrotnie nagradzanym pisarzem mieszkającym w Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, współautorem magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym zarówno Fly Rod, jak i Reel i Fly Fish America, a także blogerem programu Take Me Fishing fundacji Recreational Boating and Fishing Foundation. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, łowiectwem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią ryb, Keer i jego rodzina polują na ptactwo górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast, została wydana w styczniu 2011 roku. Odwiedź go pod adresem www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *