Zabierz mamę na ryby

Zbliża się Dzień Matki, więc wiele osób pomyśli o bukietach kwiatów lub kwitnących roślinach. W rzeczywistości Narodowy Dzień Ogrodów Publicznych jest zawsze ustalany na piątek przed Dniem Matki. Ale czy kiedykolwiek myślałeś o zabraniu „Mamy” na ryby?

Laura Starkey Heflin łowiła ryby w Dzień Matki. Tak się składa, że ​​jest zawodowym wędkarzem turniejowym basów. Jednak nie cały ich wspólny czas dotyczył wędkowania. Z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy jej syn Jesse był w szkole podstawowej i chciał wybrać się na wyprawę wędkarską. Jednak gdy złapał jedną rybę, odłożył wędkę i był bardziej zainteresowany otwarciem swojego „sklepu” ze sprzętem na łodzi, a jego rodzice byli zachęcani do kupowania nowej przynęty z jego pudełka.

Laura i jej syn łowią teraz razem w turniejach. W zeszłym roku Jesse zdobył mistrzostwo stanu w Kansas i zakwalifikował się do wędkowania w regionalnym turnieju w Luizjanie.

Ale mama z pewnością nie musi być zawodowym wędkarzem, aby cieszyć się wyprawą na ryby. Sherry Lindon Ramsey i jej córka niedawno nauczyły się łowić ryby w Oklahomie, a teraz nawet trzy lub cztery razy w tygodniu w okresie letnim. Każda ryba, każdy rozmiar jest zabawny dla jej córki, ale Sherri po prostu lubi przebywać razem na zewnątrz, nawet jeśli zamiast tego czyta.

Wędkarstwo może nie być dla każdego… ale zawsze jest nadzieja. Może mama po prostu nie miała odpowiedniej okazji. Może spodoba jej się przyjemny rejs z kolacją po jeziorze. A może podczas rejsu mógłbyś nawet trollować z kilkoma wędkami. A może jeśli wędka zostanie trafiona, możesz włożyć ją w jej ręce i zobaczyć, co się stanie…

Z drugiej strony, niektóre kwiaty jako kopia zapasowa mogą nie zaszkodzić.


Może ci się spodobać również

Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *