Wzbogacenie wyprawy na ryby dzięki 3 prostym akcesoriom

Nadeszło lato, a wraz z nim możliwość długich wypraw wędkarskich lub leniwych dni wędkowania z rodziną. Zawsze jest dużo sprzętu do spakowania, ale czy wiesz, że dostępna jest 3-częściowa kombinacja akcesoriów samochodowych, która ułatwia uporządkowanie wędek, kołowrotków, woderów i tego najważniejszego coolera? Zapewniają również ochronę pasażerom i samemu samochodowi. Travall Guard, Divider i Liner, trzy specyficzne dla pojazdu elementy firmy Travall, będą miały Twój sprzęt wędkarski, kumpli do wędkowania i psa, gotowych do drogi.

Strażnik

Dzięki zainstalowanej barierce dostosowanej do konkretnego pojazdu nie musisz się martwić o przepakowywanie bagażnika lub przestrzeni ładunkowej. Będziesz mógł bezpiecznie zmieścić więcej sprzętu w bagażniku lub przestrzeni ładunkowej. Osłona jest wykonana ze stalowej siatki, dzięki czemu masz wyraźny widok przez lusterko wsteczne. Zainstalowanie specjalnej barierki dla zwierząt chroni pasażerów przed luźnym ładunkiem. Stanowi wszechstronną alternatywę dla zainstalowanych na stałe barier ładunkowych, ponieważ barierę dla zwierząt można zainstalować średnio w 30 minut, nie wymagając żadnych modyfikacji pojazdu. Można go błyskawicznie zdjąć, a w razie potrzeby można go ponownie zainstalować.

Dzielnik

Przegroda bagażnika z łatwością oddziela wodery i lodówkę od sprzętu wędkarskiego, a jeśli masz psa na przejażdżkę, trzyma go z dala od sprzętu. Dzielnik współpracuje wyłącznie z osłoną Travall. Zarówno osłona, jak i przegroda są wykonane ze stali z unikalną nietoksyczną powłoką, która jest odporna na zadrapania i zadrapania, co jest świetne, jeśli Twój pies przeżuwa. Instalacja i demontaż jest prosty i zajmuje kilka minut.

Liniowiec

Gumowa mata do bagażnika jest niezbędna dla każdego wędkarza, ponieważ chroni wykładzinę bagażnika przed mokrym sprzętem, brudem i odciskami łap. Zapewnia komfort Twojemu psu podczas jazdy, a teksturowana powierzchnia poprawia stabilność ładunku. Dywanik bagażnika jest produkowany z tej samej gumy co opony Twojego samochodu, ale jest przesycony delikatnym zapachem wanilii, który eliminuje nieprzyjemne zapachy gumy i utrzymuje świeżość Twojego samochodu. Jego sprytna konstrukcja z krawędziami zapewnia, że ​​brud i płyny pozostają na macie z dala od wykładziny bagażnika, dzięki czemu będziesz mieć łatwe sprzątanie po podróży. Ta mata do bagażnika wytrzymuje ekstremalne temperatury, więc możesz mieć pewność, że z czasem nie ulegnie degradacji ani pęknięciu.

Wszystkie trzy produkty zostały zaprojektowane specjalnie dla każdej marki i modelu pojazdu, zapewniając idealne dopasowanie i sprawiając, że grzechoczące barierki to już przeszłość. Zainstalowanie tego 3-częściowego zestawu zapewnia wygodę i ochronę dla całego gangu, co z pewnością uczyni z niego ulubieniec rodziny. Chroń swój pojazd przed rygorami sprzętu holowniczego, abyś mógł zająć się tak ważną sprawą, jaką jest relaks i czerpanie przyjemności z wędkowania. Żaden pies ani sprzęt wędkarski nie zostanie pozostawiony, wszyscy cieszą się podróżą.

 

Odkryj produkty dostępne dla Twojego pojazdu na www.travall.com


Może ci się spodobać również

Anna Bernard

Anna Bernard

Anne Bernard jest copywriterem dla firmy Travall, która uwielbia pisać o całej gamie produktów przeznaczonych do pojazdów, aby pomóc ludziom w poruszaniu się w codziennym życiu i bardziej komfortowym realizowaniu swoich hobby. Dołącz do Anny w Travall.com podążając za swoją miłością do wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu i wszystkich rzeczy twórczych, jednocześnie próbując doświadczyć tego, co najlepsze w podróży życia.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *