Wyspa Presque wśród ulubionych miejsc do wędkowania

Ameryka ma szczęście, że ma niesamowitą liczbę wspaniałych miejsc do łowienia ryb i łodzi. W rzeczywistości, TakeMeFishing.org właśnie opublikowało 2016 Top 100 Family Fishing and Boating Spots w Ameryce. Kiedy sprawdziłem listę, zauważyłem, że moja rodzina odwiedza #35, Park Stanowy Wyspy Presque nad jeziorem Erie w Pensylwanii kilka razy w roku.

Powody, dla których warto odwiedzić Presque Isle, Pensylwania:

1. Jakość i ilość. Półwysep ten rozciąga się na jedno z największych jezior słodkowodnych na ziemi i jest dobrze znany z imponującej liczby masywnych bassów małogębowych, sandacza trofeum i jumbo żółtego okonia. Chociaż wewnętrzne wody lagun i zatok są narażone na dużą presję połowową, wydaje się, że nieustannie się one przeładowują.

2. Różnorodność. Oprócz wyżej wymienionych gatunków ryb słodkowodnych, w zależności od pory roku, wędkarze mogą znaleźć w okolicznych wodach szczupak, stalogród, pstrąg potokowy, okoń wielkogębowy, crappie i bęben słodkowodny. Jest także domem dla niektórych niezwykłych gatunków ryb, takich jak miętus i dziobówka, na przykład ta, która zmiażdżyła błystkę podczas naszej ostatniej wyprawy.

3. Opcje zewnętrzne. Oprócz doskonałych miejsc do wędkowania, są tu ładne plaże, kilometry ścieżek rowerowych, cztery miejsca wodowania łodzi i świetna okazja do oglądania dzikiej przyrody. Nawet zimą, gdy jezioro Erie jest zamarznięte, obserwatorzy ptaków mogą podróżować wiele mil, aby sfotografować często odwiedzane sowy śnieżne.

Park stanowy Presque Isle nie jest tajemnicą, ale to miejsce żeglarskie i wędkarskie dobrze radzi sobie z wieloma gośćmi. A samo pisanie tego sprawia, że ​​mam ochotę znów tam pobiec. Przed podróżą koniecznie sprawdź 100 najlepszych rodzinnych miejsc do wędkowania i pływania łódką w Ameryce. Czy wypróbowałeś jakieś nowe łowiska z powodu tej listy?


Może ci się spodobać również

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *