Wykorzystaj w pełni wspaniały miesiąc na świeżym powietrzu

Nic dziwnego, że czerwiec został ogłoszony Świetny miesiąc na świeżym powietrzu. Te 30 dni oferują jedne z najlepszych warunków pogodowych w całym kraju. Ciepłe temperatury w ciągu dnia, a następnie chłodne temperatury w nocy i systemy wysokiego ciśnienia zapewniają doskonałe warunki do wędkowania i pływania łódką. Czas wyjść na zewnątrz.

Miesiąc Great Outdoors rozpoczął się w czerwcu 1998 roku, aby docenić znaczenie niektórych działań. Uznaje firmy i ludzi, którzy utrzymują się z biznesu rekreacyjnego. Ważne są kwestie ochrony środowiska i ochrony, takie jak otwarta przestrzeń, czysta woda i powietrze oraz dostęp do gruntów publicznych. Niektóre z tych inicjatyw utrzymują dotychczasowe ziemie lub są propozycjami zwiększenia otwartej przestrzeni dla nas wszystkich. Wielu z nas jest wędkarzami i żeglarzami, inni to kempingowicze i wędrowcy, a lista jest długa. Wszyscy mamy udział w korzyściach.

Skorzystaj z bezpłatnego wędkowania

Szereg specjalnych wydarzeń świętuje nasze dziedzictwo plenerowe. Popularne są National Trails Day, Great American Backyard Campout i National Get Outdoors Day. Moim ulubionym i prawdopodobnie twoim ulubionym jest Narodowy Tydzień Wędkarstwa i Żeglarstwa, kiedy większość stanów oferuje darmowe dni wędkowania.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się łowić ryby i biwakować w Parku Narodowym (który świętuje 100. rocznicę jego powstania), pływać kajakiem po jeziorze lub stawie, czy też pluskać łodzią w oceanie, nasze dziedzictwo naturalne jest ważne. To czas nie tylko na cieszenie się otwartą przestrzenią, ale także na myślenie o ochronie środowiska, abyśmy mieli coś do przekazania naszym dzieciom i wnukom.

Zaplanuj rodzinne wyprawy wędkarskie na wspaniały miesiąc na świeżym powietrzu

Jeśli twoje dzieci są poza szkołą, zaplanuj wakacje, które obejmują wszystkiego po trochu. Od biwakowania po pływanie łódką i wędkowanie, nie będzie to drogie. Jeśli wybierzesz się w dni wolne od wędkowania w swoim stanie, nie będziesz musiał płacić za licencję. A jeśli chcesz łowić dłużej, zdobądź licencję wędkarską i idź dalej. Wyjście poza ten miesiąc to świetna przerwa od czasu spędzanego na ekranie, który zwykle spędzamy na ekranie. Świeże powietrze i zabawa to dobry powód, podobnie jak otwarta przestrzeń i tereny publiczne. To nasz, by się nim cieszyć, a kiedy już to zrobisz, będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *