Wybierz się na ryby z rodziną w tym miesiącu dziedzictwa latynoskiego

Latynosi dołączają do społeczności rybackiej i żeglarskiej w rekordowej liczbie – ponad 4 miliony Latynosów poszło na ryby w zeszłym roku! Dowiedzmy się o nich więcej. Z okazji Miesiąca Dziedzictwa Latynoskiego zapraszamy do wspólnego posiłku en familia, gotując złowioną rybę! Zgadza się. Wędkarstwo to tradycja w USA od wielu pokoleń. Oprócz tego, że można łowić ryby na żywność, wędkarstwo to zajęcie, które łączy ludzi. Czy to na wodzie, czy w domu, przygotowując swój połów.

Wszyscy wiemy, że życie na wodzie było częścią kultur latynoskich od pokoleń, a nowe badanie podkreśla wpływ wędkarstwa na nawyki gotowania w domu. Według badań, wędkarze latynoscy częściej niż ich rówieśnicy, którzy nie wędkują, dzielą się posiłkiem z dalszą rodziną (73% vs. 54%), gotują posiłki w domu (83% vs. 74%) i próbują nowych przepisów (71). % w porównaniu do 60%). ¡Así es la pesca y el pescado unir familias!

To poczucie przygody nie kończy się również w kuchni. Latynosi, którzy łowią ryby, są bardziej skłonni co tydzień szukać nowych lub nowych doświadczeń (62% w porównaniu do 45%) i planować przyszłą wyprawę co tydzień (73% w porównaniu do 54%).

Co kryje się za wpływem wędkarstwa zarówno w kuchni, jak i poza nią? ¿Cuál es tu opinia? ¿Ya on tenado pescar en familia? Wszystko, czego potrzebujesz, aby nauczyć się łowić ryby podczas Miesiąca Dziedzictwa Latynoskiego, znajdziesz tutaj, a następnie haz clic y aprende como cocinar tu pescado.

Szczęśliwego miesiąca dziedzictwa latynoskiego! Szczęśliwego miesiąca dziedzictwa latynoskiego!

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *