Wszystko z miłości do wędkowania

W przeszłości prawie każdy, kogo spotkałem, był rybakiem. Jednym był mój ojciec, inni byli moimi nauczycielami i trenerami, a pozostali byli moimi przyjaciółmi. W zależności od pory roku łowiliśmy wszystkie rodzaje pstrągów i okoni, a jeśli nie brały, to szliśmy na pałeczki lub panfisha. Pasiasty bas i bluefish zawsze były mile widziane, zwłaszcza jesienią. Wtedy żadna z dziewcząt w mojej szkole nie lubiła łowić ryb.

Stopniowo wszystko się zmieniło. Dziś najszybciej rozwijającą się grupą rybaków są kobiety. Mam szczęście, że moja żona uwielbia łowić ryby. Moja córka też to robi, ale mój syn nie. Z okazji Miesiąca Kobiet prosimy kobiety, aby podzieliły się z nami swoimi wędkarskimi historiami, aby zainspirować więcej kobiet do łowienia ryb. Oto niektóre z ich historii wędkarskich, którymi się z nami podzielili.

 

Kim Dugan @Kim Dugan powiedziała nam, żebyśmy poszli na ryby jej sposób spędzania czasu z ukochaną osobą. Nie mógł się z nią bardziej zgodzić, zwłaszcza w tych dniach. Wędkarstwo odrywa nas od codzienności i pozwala na powrót do życia i tych, których kochamy. Jeśli nauczymy się tej lekcji, możemy zastosować ją również do innych aspektów naszego życia.

Rozumiem i szanuję holistyczne podejście Dawn Gwinn @Dawn Gwinn. Mój zmarły ojciec był żołnierzem i jedyną powojenną pociechą, jaką znalazł, była woda. Przesłanie Dawn jest inspirujące, znalazła w łowieniu ryb, moment wewnętrznego uzdrowienia i oczyszczenia umysłu.

Jean Harbour @Jean Harbour, wgląd Jeana w znaczenie wspólnego doświadczenia jest potężny. Dzielenie się dobrą chwilą na wędkowanie z rodziną jest bezcenne.

Valerie Frost @Valerie Frost. Czasami traktujemy życie zbyt poważnie i właśnie dlatego argument Valerie jest tak ważny. Nie bierz życia tak poważnie i chodź więcej łowić ryby.

Nigdy nie łowiłem z dziadkiem, ale Sissy Keeha zrobiła @ms.sillygoose61 i miała miłe wspomnienia. Echem tego uczucia jest Beth Hill Wood, @bethsgotblueeyes, która wspomina, że ​​wędkarstwo to jej najlepsze wspomnienie z dzieciństwa. Założę się, że gdyby we dwójkę wspólnie przy ognisku, opowiedzieliby sobie wiele rybackich opowieści i dobrych wspomnień.

Jak możemy zyskać więcej pewności siebie? według Shelby Mallory @Shelby Mallory pewność siebie pochodzi z robienia rzeczy na własną rękę. Musisz planować, wykonywać, uczyć się na błędach. Na to zaufanie zasłużyłeś i możesz je przenieść na inne aspekty swojego życia. Zaufanie dostarcza nam narzędzi do radzenia sobie w innych sytuacjach życiowych.

Gayla Webb Chisholm @ Gayla Webb opisuje, co naszym zdaniem może być ważne w życiu, zanim wyprawa na ryby może nie być. W tym cyfrowym świecie ponowne połączenie się ze sobą poprzez naturę powinno być ważną rzeczą dla każdego człowieka.

Liczba kobiet uprawiających wędkarstwo stale rośnie. Czy moja córka zabierze chłopca na randkę na ryby? Zapytaj mnie za kilka lat, ale teraz powiedziałbym, że te szanse są dość wysokie.

Znajdź więcej historie wędkarskie kobiethistorie, które zainspirują Cię do łowienia ryb i cieszenia się naturą.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *