Wskazówki dotyczące znajdowania świetnych lokalnych łowisk

Twoje wędki są uzbrojone, a wiadro na przynęty pełne, teraz jedyne, co musisz zrobić, to znaleźć kilka świetnych lokalnych łowisk. Nie martw się, nie jest to trudne i nie musisz polegać na konkretnych szczegółach od innych wędkarzy (wolą zachować dla siebie informacje o świetnych łowiskach). Po prostu skorzystaj z tych prostych wskazówek, aby samodzielnie znaleźć produktywne łowiska — nie jest wymagane intensywne przesłuchiwanie innych wędkarzy.

• Zapytaj swoją stanową agencję ds. ryb i dzikiej przyrody. Oprócz dostarczania informacji na temat licencji połowowych i przepisów, agencje stanowe mogą dostarczyć Ci listę lokalnych łowisk w Twojej okolicy. Na przykład Florida Fish and Wildlife Conservation Commission publikuje listę stanowiska i prognozy słodkowodne dla każdego regionu.

• Skorzystaj z miejsc do łowienia ryb i mapy łodzi na TakeMeFishing.org. Ta interaktywna mapa pomoże Ci znaleźć wspaniałe lokalne łowiska w Twojej okolicy i w całych Stanach Zjednoczonych. Po prostu przeczytaj jak korzystać z miejsc do łowienia ryb i instrukcji mapy łodzi nauczyć się kroków do znalezienia dróg wodnych, które zawierają określone gatunki ryb lub interesujące miejsca.

• Zatrzymaj się w lokalnym sklepie wędkarskim, w którym kupiłeś sprzęt wędkarski, aby zobaczyć, czy mają jakieś sugestie. Twój sklep ze sprzętem w okolicy chce, abyś nadal łowił ryby, więc najprawdopodobniej chętnie udzielą ci kilku wskazówek lub wskazówek, gdzie się udać. Poza tym, ponieważ wędkarze codziennie wchodzą i wychodzą z ich domu, sklepy wędkarskie otrzymują mnóstwo informacji o tym, kto i gdzie łowi ryby.

Korzystając z tych pomocnych wskazówek, możesz stworzyć własną osobistą listę wspaniałych lokalnych łowisk. Baw się dobrze z procesem badawczym, sprawdź stanowe przepisy wędkarskie i upewnij się, że masz aktualną licencję wędkarską. Zanim się zorientujesz, będziesz tym, który chce uniknąć pytań o to, gdzie łowiłeś.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson to wielokrotnie nagradzana pisarka outdoorowa, orędowniczka wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistka świata IGFA i przewodnik po wodach słodkich mieszkająca na południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *