Wnioski o dziką kartę dostępne dla serii treningowej USEF Horsemastership 2023 r.

Lexington, Ky. – US Equestrian ma przyjemność ogłosić trzecią edycję USEF Horsemastership Training Series, która odbędzie się w Equestrian Village, domu Adequan® Global Dressage Festival, w Wellington na Florydzie, w dniach 5-8 stycznia 2023 roku. intensywne sesje treningowe i edukacyjne dla młodych skoczków z instruktażem na koniach i bez siodełka od najlepszych ekspertów i liderów branży. Seria treningowa USEF Horsemastership ma na celu identyfikację i pomoc w rozwoju nowej generacji najlepszych skoczków z USA poprzez wszechstronne możliwości edukacyjne i doświadczenia.

Sportowcy oglądają Beezie Madden podczas pokazu w 2022 USEF Horsemastership Training Series.
(Grupa kreatywna KTB/Jeździectwo USA)

W sumie 12 sportowców zostanie wybranych do serii treningowej 2023 USEF Horsemastership za pośrednictwem systemu zaproszeń opartego na wynikach w ramach programów Pathway lub za pośrednictwem aplikacji z dzikimi kartami. Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o dziką kartę mogą udać się do swojego Tablica rozdzielcza sportowca na stronie internetowej US Equestrian w ramach aplikacji online w roku 2023 do złożenia wniosku. Wszystkie zgłoszenia należy składać do 14 listopada 2022 r.

Zasadniczo program jest otwarty dla obywateli USA w wieku od 16 do 21 lat, którzy obecnie odnoszą sukcesy w zawodach na wysokości 1,30 m lub wyższej. Zawodnicy są zobowiązani do przywiezienia konia do użytku podczas pierwszej osobistej sesji treningowej. Konie muszą być bardzo sprawne i sprawne na wysokości co najmniej 1,30 m i na otwartej wodzie.

Osoby, które chcą zostać rozpatrzone na miejscu na dziką kartę, muszą złożyć wniosek. Jumping Development i Youth Chefs d’Equipe dokonają przeglądu kandydatów i dokonają oceny na podstawie następujących kryteriów:

  • Historyczne wyniki zawodnika w zawodach skoczków, które odbyły się w poprzednim roku na zawodach sankcjonowanych przez USEF i FEI oraz wyniki z 2022 r. US Jumping Pathway Programs. Nacisk kładziony będzie na wyniki z zawodów rozgrywanych na odpowiedniej wysokości oraz konkurencyjność zawodów. Dodatkowo, pod uwagę będzie brana zdolność zawodnika do współzawodnictwa bez narażania się na skoki i/lub kary czasowe na najwyższym poziomie trudności pola, jak również zapis zawodnika o robieniu tego w sposób konsekwentny.
  • Postrzegany przez sportowca potencjał do pomyślnego udziału w przyszłych zawodach drużynowych w USA.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Erin Keating, Dyrektorem Programów Rozwoju Skoków, at [email protected].

Śledź US Jeździectwo
Bądź na bieżąco z zespołami i programami US Jumping, śledząc USA Jumping on Facebook oraz Instagram i US Jeździectwo na Facebook, Instagram, TIK Tokoraz Świergot. Użyj #USASkoki.

USEF International High Performance Programs i USEF High Performance Pathway Programs są hojnie wspierane przez Fundację USET, filantropijnego partnera USEF. Wsparcie programu High Performance jest również zapewniane przez sponsorów i członków USOPC i USEF.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *