Wędkowanie z Carlosem Correa

Vamos A Pescar zorganizował ekskluzywne wydarzenie wędkarskie z gwiazdą Houston Astros, Carlosem Correą i jego narzeczoną Danielą Rodríguez, zachwycając ponad 100 rodzin i fanów wędkarstwa w klinice wędkarskiej dla młodzieży w Katy w Teksasie. Wydarzenie zostało wyprodukowane i zorganizowane przez Vamos A Pescar i odbyło się w Bass Pro Shops Outdoor World we współpracy z Fishing’s Future.

Carlos i Daniela zaręczyli się na boisku po zwycięstwie Astros w World Series. Podczas wędkowania cieszyli się czasem na rozmowy z dziećmi, podpisywanie autografów, robienie zdjęć i rozgrywanie z dziećmi małych zawodów wędkarskich (które według Danieli wygrały niewielką przewagą, według Carlosa).

Carlos Correa jest zapalonym rybakiem od dzieciństwa, dorastał w wiosce rybackiej w Puerto Rico. Wędkarstwo to jedna z ulubionych rozrywek Carlosa, kiedy nie ma go na polach. Carlos i Rodríguez pomogli młodzieży w tym ćwiczeniu ćwiczyć podstawowe umiejętności wędkarskie, od zarzucania żyłki, kotwiczenia haczyka po rozpoznawanie różnych gatunków ryb.

Mówi Carlos: „Wędkowanie to świetny sposób na kontakt z naturą i tworzenie wspomnień z Daniellą i moją rodziną”, komentuje również „Uczy Cię również znaczenia poświęcenia, niezbędnej dla mnie umiejętności na polu gry”. „Nie ma to jak złapać pierwszą rybę i mieć satysfakcję z osiągnięcia czegoś, na co tak ciężko pracowałeś”. „Współpraca z RBFF i Vamos a Pescar, aby przekazać to hobby młodszym pokoleniom, to wysiłek, z którego jestem dumny”

Wydarzenie było szeroko relacjonowane w rejonie Houston przez sześć lokalnych stacji telewizyjnych, a także dziennikarza MLB.com, który przeprowadził wywiad z Carlosem i Daniellą na temat ich relacji z RBFF i Vamos a Pescar. Historia była również promowana przez Houston Chronicle i wiele innych krajowych mediów.

Aby dowiedzieć się więcej o wędkowaniu, różnych technikach i wskazówkach, odwiedź Vamosapescar.org


Może ci się spodobać również

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *