Wędkowanie na podwórku

Każdy pokaz wędkarski lub żeglarski lubi zawierać coś dla dzieci. Często ma to postać praktycznej kabiny do odlewania, w której celem może być gigantyczna nadmuchiwana rybia paszcza. Te budki zawsze mają długą kolejkę.

Zabawę tę można kontynuować na podwórku, gdzie nie trzeba stać w kolejce. „Backyard Bass” to przykład gry składającej się z trzech płaskich, plastikowych rybek. Gumowy zatyczka „łapie” rybę, gdy linka jest wyciągana pod kątem, który zaczepia zatyczkę przez szczelinę w pobliżu głowy ryby.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wakacjach, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz połączyć sprzęt wędkarski z hula-hop, frisbee lub wiadrem i stworzyć własny zestaw do zawodów castingowych. Jeśli nie masz zatyczki do rzucania, zdejmij haczyki z pierścieni rozciętych starej przynęty lub odetnij haczyk, a wszelkie pozostałości bezpiecznie zakopać w miękkim plastiku. Rzucaj, obracaj, rzucaj nad głową, a nawet ustawiaj cel pod stołem piknikowym (pusty!) Następnie spróbuj ponownie konkursu z różnymi typami kołowrotków. (wędkarstwo spinningowe, spinningowe, rzucające przynętę lub wędkarstwo muchowe)

Te gry służą jako zabawny sposób na naukę różnych rzutów. Dzieci zyskają dokładność, wyczucie czasu i kontrolę nad przynętami, co spowoduje, że czas będzie bardziej efektywny na wodzie. Przy odrobinie praktyki dzieci mogą nawet pokonać cię w łowieniu na podwórku.


Może ci się spodobać również

Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *