Wędkarstwo to ich pasja. Dowiedz się więcej o naszych współpracownikach

Poznaj naszych blogerów; Debbie, Alycia, Andy i Ken to doświadczeni wędkarze pasjonaci wędkarstwa i pływania łódką. Codziennie na naszym blogu dzielą się swoimi osobistymi historiami, ulubionymi poradami wędkarskimi oraz sztuczkami i wędkarskimi przygodami. Śledź blog Take Me Fishing i naucz się nowych umiejętności wędkarskich, zdobądź zasoby żeglarskie, informacje o etykiecie wędkarskiej, ochronie, jak uzyskać licencję wędkarską i jak zarejestrować swoją łódź.

Debbie Hanson

Debbie Hanson to wielokrotnie nagradzana pisarka outdoorowa, orędowniczka wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistka świata IGFA i przewodnik po wodach słodkich mieszkająca na południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @szefisze2.

Alycia Strona

Alycia Page jest pisarką, zapalonym sportowcem i pochodzi z południowo-zachodniej Florydy, gdzie jej korzenie zostały zasadzone cztery pokolenia temu. Alycia pracuje jako blogerka dla wielu organizacji promujących turystykę, ochronę przyrody, rybołówstwo i aktywność na świeżym powietrzu. Kiedy nie zarzuca lin wzdłuż wybrzeża Zatoki Meksykańskiej, można ją spotkać polując, biwakując lub goniąc za nowymi przygodami. Aby uzyskać więcej inspiracji na świeżym powietrzu, odwiedź jej osobisty blog pod adresem tideandtale.com lub na Instagramie @tideandtale.

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb jest felietonistą, humorystą plenerowym i zestresowanym tatą. Jest twórcą justkeepreeling.com. Mówi, że są „ludzie, którzy łowią”… i są „rybacy”. Jedną z niewielu rzeczy, które wie, jest to, że jest „rybakiem”… Do tego stopnia, że ​​można to zakwalifikować jako chorobę z pogranicza. Dzielenie się tą obsesją jest satysfakcjonujące, terapeutyczne. Lubi zachęcać ludzi do „zatrzymania się i wąchania bzdur”. Lubi łowić ryby, ale czerpie większe emocje z pomagania komuś innemu. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie. Obecnie przeniesiony do zachodniej Pensylwanii Wędkował, pracował, mieszkał w całych Stanach Zjednoczonych. Ma również licencjat z zoologii w stanie Oklahoma… I poznał swoją żonę podczas wędkarstwa elektrycznego. Od 2011 co tydzień współpracuje z www.takemefishing.org.

Ken Schultz

Ken Schultz był długoletnim dziennikarzem magazynu Field & Stream i byłym redaktorem ESPNoutdoors.com zajmującym się wędkarstwem. Napisał i sfotografował dziewiętnaście książek o tematyce wędkarstwa sportowego, a także roczny kalendarz porad wędkarskich, a jego artykuły pojawiają się na różnych stronach internetowych od prawie dwóch dekad. Jego autorska strona internetowa to kenschultz.com.

Aby dowiedzieć się więcej, gdzie można uzyskać licencję wędkarską online lub jak zarejestrować swoją łódź, odwiedź stronę Takemefishing.org.


Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *