US Equestrian and Upper Echelon Academy ogłaszają kontynuację partnerstwa

Lexington, Kentucky – US Equestrian ma przyjemność ogłosić, że Upper Echelon Academy (UEA) będzie kontynuować działalność jako Oficjalna Akademicka Służba US Jeździectwo, partnerstwo, które istnieje od 2016 roku.

„Akademia Upper Echelon jest zaangażowana w pomaganie młodym sportowcom jeździeckim w uzyskaniu wszechstronnego wykształcenia i osiągnięciu sukcesu akademickiego, jednocześnie kontynuując dążenie do ich celów konkurencyjnych” – powiedział Bill Moroney, dyrektor generalny US Equestrian. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich kontynuacji partnerstwa”.

UEA zapewnia programy edukacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, od całorocznych zajęć akademickich dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych i indywidualnych korepetycji po standardowe przygotowanie do testów i wskazówki dla szkół wyższych. Możliwości wirtualnego uczenia się zapewniają wysokiej jakości pracowników akademickich sportowcom, którzy są poza domem podczas sezonu zawodów.

„Jesteśmy dumni, że po raz kolejny jesteśmy Oficjalną Służbą Akademicką US Jeździectwo. Ten sojusz jest przykładem naszego zaangażowania we wspieranie młodych jeźdźców w dążeniu do celów akademickich i sportowych” – powiedziała Clementine Goutal, założycielka UEA.

O Akademii Upper Echelon

Naszą misją jest maksymalizacja zdolności każdego ucznia do osiągania doskonałych wyników w nauce, oferując jednocześnie swobodę odniesienia sukcesu w innych dziedzinach. Zapewniamy naszym studentom dobrze wyważone doznania intelektualne.Odwiedź stronę upperechelonacademy.com, aby uzyskać więcej informacji.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *