Tim i Jonelle Price przeprowadzą się na nowe podwórko w 2023 r.

 • Światowy numer jeden i drugi w WKKW jest w ruchu na początku 2023 roku, gdy Tim i Jonelle Price ogłaszają, że przenoszą się na nowe podwórko do Dorset.

  Nowozelandczycy korzystają z okazji, aby przenieść się ze swojej obecnej bazy w Mere Farm w Wiltshire do nowego podwórka w posiadłości Chedington, należącej do dr Geoffreya Guya, gdzie będą mieszkać razem z australijskim skoczkiem, Chrisem Burtonem.  „To ekscytujące, ale jednocześnie zniechęcające” – powiedział Tim Price H&H. „Mere Farm jest niesamowita i jesteśmy tam od 17 lat – to miejsce przyjazne koniom i piękne.

  „Tak dobrze znamy Marlborough i to takie urocze miasto. Nasze życie już tu było, więc jest to spory przewrót – są tam kuzyni naszych dzieci, takie rzeczy, więc będzie strasznie się ruszać, ale życie toczy się wokół takich rzeczy.

  „Przez rok lub dwa szukaliśmy farmy do kupienia – sprzedaliśmy nasz mały domek i przygotowaliśmy się do zakupu – ale wtedy pojawiła się okazja z Geoffreyem.

  „To niesamowity obiekt i chociaż będziemy musieli trochę więcej jeździć, wszystko w nim jest po prostu światowej klasy”.

  Przeprowadzka do Chedington pozwoli Pricem na znacznie więcej treningów na miejscu niż obecnie, z edukacją biegową, dobrym zapleczem fitness i „niesamowitymi” arenami do ujeżdżenia i skoków, a także „drobnymi rzeczami, takimi jak posiadanie pudełka na konia, którego nigdy nie mieliśmy”.

  „To otwiera wiele drzwi” – ​​powiedział Tim. „Nie musimy utrzymywać tego miejsca, więc możemy po prostu wejść i trenować. Prawdopodobnie mamy kolejne 10 lat w tej pracy na tym poziomie i staramy się znaleźć sposób, aby naprawdę zwiększyć tempo i wycisnąć kilka dodatkowych ocen.

  „Będziemy częścią WKKW w Chedington. Geoffrey chce, aby był to światowej klasy obiekt dla elitarnych jeźdźców, aby mogli się tam osiedlić i, miejmy nadzieję, zachęcić innych jeźdźców do przyjścia i trenowania z nami. Istnieją stocznie satelitarne, do których ludzie mogliby przyjechać i oprzeć się z pięcioma lub sześcioma końmi, trenować i korzystać z obiektów”.

  jakiś ogłoszenie o nowym podwórku od Tima i Jonelle Price w ich mediach społecznościowych podsumował: „Jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi i pani Geoffrey Guy za tę możliwość i cieszymy się na współpracę z naszymi wspaniałymi przyjaciółmi, Chrisem i Rebekah Burtonami. Nasza operacja pozostanie taka sama, tylko z innego kodu pocztowego!”

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, plus opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszych serwis internetowy który przynosi najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *