Tanie wakacje na łodziach w ostatniej chwili na całym świecie

My żeglarze nie znamy słowa „rezygnować”, więc zawsze staramy się wycisnąć kilka wakacji na ostatnią chwilę. Istnieje kilka różnych opcji do wyboru.

1. Parady łodzi

Gdzie pływać, jeśli jeszcze nie zimowałeś? Sprawdź parady łodzi oferowane w wielu społecznościach. Ludzie ze Starego Miasta Aleksandrii i Waszyngtonu tłumnie zjawiają się na Aleksandrii Holiday Boat Parade of Lights. Dziesiątki łodzi ozdobionych świątecznymi światłami pływają po rzece Potomac. Tempe, Święto Świateł w Arizonie, jest jednym z zachodnich odpowiedników, z łodziami pływającymi wzdłuż linii brzegowej jeziora Tempe Town. Wiele z najlepszych jezior i dróg wodnych ma podobne festiwale, więc sprawdź i zobacz, czy jest w pobliżu.

2. Wakacje na łodzi w ostatniej chwili

Niektórzy łączą podróże i pływanie łódką, a o tej porze roku można skorzystać z wakacyjnych ofert żeglarskich. Oczywiście możesz udać się do Anglii i przepłynąć jednym z kanałów i zaoszczędzić pieniądze. Jedna z usług nazywa się rentalboat.com i zatrzymuje się w małych miasteczkach i wioskach podczas rejsu po angielskiej wsi. Bangers, zacieru i kufel Guinnessa nigdy nie smakowały tak dobrze.

3. Kiedy jest najlepszy czas na pływanie łódką?

Nie teraz dla mnie, wkrótce lód pojawi się na jeziorach. Myślałam o połączeniu wakacji z pływaniem łódką, wybierając się w tropiki. Kilka pomysłów na moje tanie wakacje na jachcie pojawiło się, patrząc na łodzie do wynajęcia na Wyspach Dziewiczych. Koszty są trochę drogie, ale jeśli mogę podzielić ceny z rodziną lub przyjaciółmi, są one bardziej niż rozsądne.

Okazje na wakacje na łódce last minute pojawiają się codziennie. Być może najlepszym sposobem na dzwonienie w 2017 r. i 2018 r. jest łódka. Prawda jest taka, że ​​podróż lokalna, zagraniczna lub tropikalna brzmi dla mnie dobrze.

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *