Take Me Fishing — zdobądź licencję wędkarską w łatwy sposób

Codziennie narzekam na ilość spamu i wiadomości-śmieci, ale jeśli chodzi o rejestrację mojej łodzi i zakup licencji wędkarskiej przez Internet, uśmiecham się od ucha do ucha. Technologia cyfrowa sprawiła, że ​​oba procesy są niezwykle łatwe.

Odnów licencję wędkarską online. Zakupy licencji online to pestka, zwłaszcza że istnieje zapis o zakupie w zeszłym roku. Jedyna zmiana, którą niestety wprowadzam, dotyczy sekcji „waga”, szczególnie jeśli odnawiam, gdy mam kilka dodatkowych kilogramów w zimie. Dodatkową korzyścią jest to, że część sprzedaży licencji połowowych trafia do Program odbudowy ryb sportowychfundusz ochrony, który pomaga ulepszać nasze zasoby.

Zmień licencję wędkarską. Kupno licencji dla pełnoletniego wędkarza to dreszczyk emocji. Równie ważny jest obniżony koszt dla osób kwalifikujących się do zniżki dla seniorów. Wygoda obu jest mile widzianą korzyścią.

Krzyżuj linie stanu. My wędkarze jesteśmy grupą mobilną, a jeśli łowienie nie jest gorące w domu, zabieramy nasz pokaz w drogę. Uzyskanie licencji wędkarskiej poza stanem na jeden dzień, na kilka dni lub na cały rok to pestka. Oto najlepsza część; jeśli Twoja decyzja o podróży jest spontaniczna, nie musisz czekać na otwarcie urzędu stanowego lub sklepu wędkarskiego. Zdobądź licencję wędkarską i ruszaj do wody na pierwsze branie.

Zdobądź licencję i ruszaj do Parku Narodowego. To setna rocznica parków narodowych, a jeśli masz zaplanowane wakacje, łatwo jest się całkowicie przygotować. Wybierz listę parków, sprawdź wymagania i zdobądź licencję wędkarską online. Oto lista naszych 100 najlepszych z zeszłego roku, aby dać ci kilka pomysłów.

Rejestracja łodzi. Czy ktoś lubi czekać w długich kolejkach do rejestracji? To niezbędny element pływania łódką i zrobimy to, jeśli będziemy musieli. Ale o wiele łatwiej jest dokonać rejestracji łodzi online, zwłaszcza że wideo online odpowiada na wszystkie pytania, podobnie jak indeks stan po stanie.

Przejście przez internetowy proces rejestracji łodzi i licencji połowowej oznacza, że ​​spędzisz więcej czasu na wodzie niż stanie w kolejce. Można śmiało powiedzieć, że wszyscy lubimy ten pomysł. Gdy już zdobędziesz licencję wędkarską, ruszaj do wody i podziel się z nami swoim #FirstCatch!


Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *