Take Me Fishing — 4 szanse na rodzinne wspomnienia wędkarskie

Maj i czerwiec powinny być wyznaczone jako rodzinne miesiące wędkarskie. Myślę, że każdy miesiąc powinien być miesiącem rodzinnego wędkowania, ale to tylko moja opinia. Wiosna i lato zawsze mijają szybko, a łowienie z rodziną je spowalnia. Oto cztery powody, dla których warto uwzględnić w swoich planach rodzinną wyprawę wędkarską.

Dzień Matki. Śniadanie do łóżka, kwiaty i kartki to świetne sposoby na świętowanie Dnia Matki. Ale w wielu przypadkach mama naprawdę pragnie wyjątkowych wspomnień z rodziną. Moja żona uwielbia łowić ryby i już poprosiła o prezent na dzień na wodzie. Nasze dzieci i ja jesteśmy w równym stopniu przychylnie nastawieni i przy odrobinie szczęścia grillujemy na kolację jedną lub dwie striptizerki.

Zakończenie szkoły. Moja córka kończy w tym roku liceum iw przyszłym roku nie będziemy łowić z taką regularnością jak kiedyś. Ukończenie szkoły to czas świętowania, ale chwilowo stracę kumpla wędkarza. Czas wolny znika, gdy dzieci przenoszą się z gimnazjum do liceum; zwiększenie obowiązków w szkole, zajęciach sportowych i zajęciach ogranicza czas spędzany z rodziną. W przyszłym roku moja córka będzie 1000 mil stąd. Rodzinna wyprawa na ryby teraz da jej mamie i mnie coś do zapamiętania, gdy wyjedzie jesienią.


Dzień Ojca. Który ojciec nie zamieniłby krawata na dzień na wodzie? Nie znam nikogo czytającego tego bloga, który nie skorzystałby z okazji! Więc zabierz tatę lub dziadka nad staw lub jezioro na rodzinną łódkę. Karta wędkarska byłaby również idealnym prezentem dla taty.

Letnie zajęcia. Wolny czas jest napięty dzięki letnim pracom, obozom i ogólnej zabawie. Wędkowanie czasami zajmuje tylne siedzenie na plażę, mecze baseballowe i filmy samochodowe. Rodziny, które wygospodarowują czas na wejście na wodę, pozostają w kontakcie, mimo że poruszają się w różnych kierunkach.
Ważne jest tworzenie wspomnień. Te, które tworzymy teraz, przeniosą nas przez czasy, kiedy będziemy osobno.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *