Świętujmy Miesiąc Dziedzictwa Latynoskiego jako rodzina

W tym roku Miesiąc Dziedzictwa Latynoskiego będzie obchodzony od 15 września do 15 października. Jest to czas celebrowania naszej historii, kultury i zwyczajów wszystkich tych ludzi, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych i pochodzą z Hiszpanii, Meksyku, Karaibów, Środkowego i Południowego Ameryka.

Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego świętuje również niepodległość pięciu krajów Ameryki Środkowej, w tym Gwatemali, Hondurasu, Nikaragui, Salwadoru i Kostaryki 15 września oraz Chile w Ameryce Południowej, które obchodzi swoją niepodległość 18 września.

Latynosi mają silny i pozytywny wpływ w Stanach Zjednoczonych dzięki swojemu zaangażowaniu w rodziny, ciężkiej pracy, poświęceniu i służbie. Zbudowali i pomogli ukształtować wieloetniczny, wielokulturowy kraj o wielu możliwościach, który wzbogaca życie wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Według amerykańskiego spisu powszechnego 50,5 miliona ludzi lub 16% populacji w Stanach Zjednoczonych ma pochodzenie latynoskie. Z wielką dumą obchodzimy co roku miesiąc dziedzictwa latynoskiego.

Zapraszamy do świętowania przez cały miesiąc, a szczególnie w „Dzień Kolumba” 12 października w jednym z
100 najlepszych miejsc do łowienia ryb i łodzi w Ameryce.

Miejsca te są doskonałe na spędzenie dnia z rodziną, odpoczynek i zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak wędkowanie lub pływanie łódką. Większość z nich jest dostępna i znajduje się blisko miasta, mają jeziora i rzeki do wędkowania, pochylnie dla łodzi, udogodnienia dla każdej rodziny, takie jak place zabaw, miejsca kempingowe, miejsca piknikowe, toalety i parkingi.

Możesz znaleźć więcej miejsc do łowienia ryb i łodzi, korzystając z naszej interaktywnej mapy.

Świętuj na wodzie Miesiąc Dziedzictwa Latynoskiego!


Może ci się spodobać również

Joanna Reyes

Joanna Reyes

Johana Reyes jest kierownikiem ds. treści cyfrowych w Fundacji Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa (RBFF). Prowadzi strategię treści i zasoby cyfrowe w języku angielskim i hiszpańskim dla TakeMeFishing.org i VamosAPescar.org oraz zarządza rocznym kalendarzem treści dla wszystkich kanałów internetowych, nadzorując branding i optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO).

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *