Świetny miesiąc na świeżym powietrzu

Wielki Miesiąc Outdoors nadchodzi i bez wątpienia Great Outdoors Month jest całkowicie amerykańskim pomysłem. Miesiąc świętuje dziedzictwo przyrodnicze naszego kraju, zachęcając nas wszystkich do korzystania z otwartej przestrzeni, którą wszyscy lubimy.

Jedną z cech, która sprawia, że ​​USA jest tak wyjątkowym narodem, jest to, że mamy możliwość odkrywania naturalnych zasobów terenów otwartych dla społeczeństwa. W tym miesiącu świętujemy między innymi Narodowy Dzień Szlaków, Narodowy Tydzień Wędkarstwa i Żeglarstwa, Narodowy Dzień Pleneru i Wielki Amerykański Obóz. To wtedy możemy odwiedzić śródlądowe, przybrzeżne, północne, południowe, wschodnie i zachodnie parki narodowe, aby łowić ryby, pływać łódką, pływać kajakiem, biwakować i wędrować.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musimy ograniczać naszych exploitów tylko do tego miesiąca. Przez większą część roku możemy wyjeżdżać. I mamy luksus, aby połączyć wiele z tych zajęć w jedną podróż, weekend lub wakacje. Kemping i pływanie łódką, kemping, pływanie łódką i wędkowanie, kemping, spływy kajakowe i wędkowanie, masz obraz.

Wyjście na zewnątrz nie jest wymagane. To okazja i przywilej. Jeśli byłeś zamknięty w pracy i nie masz wystarczająco dużo czasu na wodzie, wykorzystaj ten miesiąc jako trampolinę. Ustanawiaj nowe wzorce, takie jak te, które miałeś, gdy byłeś dzieckiem. Znasz rodzaj, o którym mówię, taki, w którym wstałeś wcześnie i nie było cię aż do zachodu słońca, łowiąc ryby, gubiąc ryby i świetnie się bawiąc.

Przed uderzeniem w wodę upewnij się, że masz licencję wędkarską.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *