Świetne łowienie ryb w sercu dzielnicy metra w Minnesocie?

Zastanawiasz się, gdzie łowić ryby w Minnesocie? Jeśli tak, podaj Minneapolis-St. Paul obszar spróbować. Posiada wiele wspaniałych jezior oraz trzy główne rzeki – Minnesota, Mississippi i St. Croix. Co więcej, jest domem dla praktycznie wszystkich popularnych gatunków ryb, takich jak sandacz, bas, muskellung, pstrąg, sum, jesiotr jeziorny i samogłów. I duże też. Kilka ryb z rekordu stanu Minnesota zostało złowionych w obszarze metropolitalnym St. Paul/Minneapolis.

Najwyraźniej rzeki regionu przyciągają najwięcej. Rzeka Mississippi jest doskonałym miejscem do łowienia okoni, a Pool 2 – ta część rzeki między tamami w St. Paul i Hastings – to światowej klasy całoroczne łowisko sandacza typu „złów i wypuść”. Rzeka St. Croix słynie z basów małogębowych, sandaczy, sumów płaskogłowych i jesiotra jeziornego. Przez obszar metra przepływa również kilka mniejszych rzek i strumieni, w tym Rum, Crow i Vermillion. Cynober jest wyznaczonym strumieniem pstrągowym, który zawiera duże liczby pstrągów potokowych, które przekraczają pięć funtów.

Bliźniacze miasta St. Paul i Minneapolis mają również wiele dużych jezior, które produkują wysokiej jakości ryby. Popularne jeziora w Zachodnie metro to Waconia, Minnetonka, Przeor, Niepodległości, Nakomis i Medycyna. Najlepsze jeziora rybackie w Wschodnie metro to biały niedźwiedź, łysy orzeł, las, morski i szop. Jeziora Muskellunge w obszarze metra to White Bear, Forest i Owasso. Tygrysie muskellunge, hybryda północnego szczupaka i muskellunga, występuje w kilku innych jeziorach, takich jak Jezioro Elmo, Johanna i Crystal.

Oprócz dużej wody dla poważnych wędkarzy, w regionie Metro znajduje się również wiele stawów, które są idealne dla dzieci. W rzeczywistości Minnesota Department of Natural Resources prowadzi program Fishing in the Neighborhood (FiN), który zaopatruje około 60 stawów w ryby samogłów, które można złowić, oraz publikuje pomocny przewodnik po tych lokalizacjach. Materiały te można obejrzeć lub wydrukować, przechodząc do Przewodnika wędkarskiego dla młodzieży i rodziny na stronie internetowej agencji. Wśród popularnych miejsc do wędkowania z brzegu dla dzieci są Wolfe Lake w St. Louis Park, Centennial Lake w Edina, Smith Lake w Bloomington i Powderhorn Lake w południowym Minneapolis. W East Metro Powers Lake w Woodbury i Simley Pond w Inver Grove Heights to dobre opcje.

Przewodniki po Missisipi i innych rzekach metra są również dostępne na stronie internetowej DNR.

Aby uzyskać informacje o sezonie i limitach, skonsultuj się z MN Przepisy wędkarskie 2018.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *