Świetne jednodniowe przewodniki po rybach w południowo-wschodnim Wyoming

Jeśli masz jeden dzień na wędkowanie w południowo-wschodnim Wyoming, Sloans i jezioro Absarraca mają różnorodność, której szukasz. Z sumem kanałowym, bassem wielkogębowym, pestkami dyni, żółtym okoniem, czarną crappie i pstrągiem tęczowym możesz pracować nad „Dzikim Wyoming”, „Bass Battle”, „Pan Pair” i „Percid Prize”. młodzieżowe wyzwania wędkarskie. Udaj się do Parku Stanowego Curt Gowdy, aby złapać pstrąga potokowego, pstrąga drapieżnego, pstrąga tęczowego lub żółtego okonia w zbiornikach granitowych i kryształowych. Poławiaj strumienie w Middle Crow Creek między dwoma zbiornikami, aby łowić pstrągi tęczowe i potokowe lub łowić ryby w stawach z bobrami na południowym rozwidleniu Middle Crow Creek, aby łowić pstrągi potokowe i zdobyć wyzwanie „Habitat Counts”.

Sprawdź nasz przewodnik po jednodniowych wycieczkach dostosowany do dni, w których musisz łowić ryby, ale najpierw upewnij się, że masz licencję wędkarską WY

Dwa dni na ryby

Jeśli masz dwa dni na wędkowanie, obszary Laramie lub Saratoga to świetne miejsca na cel. Rob Roy Reservoir znajduje się w Lesie Narodowym Medicine Bow i około 45 mil na zachód od Laramie i około 60 mil na wschód od Saratogi. W Rob Roy możesz łowić pstrąga potokowego, pstrąga potokowego i tęczowego, łososia kokanee lub skrobaka, aby zdobyć certyfikat „Trout Trio” lub „Cool Catch”. Po złowieniu Roba Roya pozostań w górach i skieruj się na północ do Brooklyn Lake przy autostradzie 130 w Snowy Range, aby łowić pstrągi potokowe lub ostroga.

Po powrocie do Laramie zatrzymaj się w Plains Lakes na zachód od Laramie, aby złapać różne gatunki, w tym tęczę, nożownik, pstrąg potokowy, łosoś kokanee i żółty okoń. Jeziora Alsop, Gelatt, Hattie (patrz zdjęcie) Leazenby, Meeboer i Twin Buttes Reservoir są domem dla różnych gatunków. Więc im więcej łowisz, tym większe masz szanse na wypełnienie kosza. Jeśli wracasz do domu do Doliny Platte od Roba Roya, zatrzymaj się nad jeziorem Saratoga, na północ od Saratogi, aby złapać pstrąga potokowego, tęczowego, a nawet tygrysiego!

Trzy dni na ryby

Masz długi weekend, który możesz poświęcić na wędkowanie? Nie szukaj dalej niż obszar Wheatland i Torrington, aby zarzucić swoją linię. Na wschód od Torrington znajduje się Packers Lake, gdzie możesz wylądować bassa wielkogębowego, czarnego crappie, suma kanałowego, sandacza sandacza lub tygrysiego muskie. Porozmawiaj o „fajnym złapaniu”! Trzydzieści mil na południe od Torrington przy autostradzie 85 znajduje się stanowy obszar rekreacyjny Hawk Springs, w którym znajdują się miejsca kempingowe, wychodek, plac zabaw i rampa dla łodzi. Hawk Springs ma czarne crappie, suma kanałowego, bassa wielkogębowego i sandacza, które można złowić z brzegu lub łodzią. Również 15 mil na południe od Torrington znajdują się zbiorniki Springer/Bump Sullivan WHMA oraz Bump Sullivan i Springer.

Springer ma dostępny kemping i rampę do wodowania łodzi i łapania czarnego crappie, zielonego samogłowa i okonia. Bump Sullivan ma czarnego crappie, bassa wielkogębowego, zielonego samogłowa i suma kanałowego, abyś mógł zdobyć wyzwania „Bass Battle” lub „Wyoming’s Wild One”. Oba zbiorniki są zamknięte dla połowów od 1 listopada do 15 lutego. Grayrocks Reservoir znajduje się około 20 mil na wschód od Wheatland i jest jednym z najlepszych łowisk sandacza w stanie! Na zachód od Wheatland znajdują się jeziora Festo i Rock, w których można łowić różnorodne ryby, aby sprostać wyzwaniom wędkarstwa młodzieży.

Wheatland Reservoir #1 to kolejne jezioro w pobliżu miasta, w którym można złowić sumy kanałowe, czarne crappie, bassy małogębowe, sandacze i okonie! Aby złapać tego nieuchwytnego pstrąga, udaj się na zachód z Torrington lub Wheatland do pasma Laramie, gdzie można znaleźć pstrąga w większości strumieni i jezior z doskonałym dostępem dla wędkarzy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wędkowania w Wyoming, odwiedź Departament Dziczyzny i Ryb w Wyoming lub zadzwoń do biura Laramie pod numer 307-745-4046.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *