Strides for Equality Equestrians (SEE) Awards Winter 2023 Ever So Sweet Stypendium dla Micah Green

Strides for Equality Equestrians (SEE) ma przyjemność ogłosić przyznanie stypendium Winter 2023 Ever So Sweet Micah Greenowi, 23, z Jacksonville, FL. Jako czwarty stypendysta Ever So Sweet Micah otrzyma w pełni płatne szkolenie i opiekę mentorską od Sary Kozumplik w swojej zimowej bazie w Ocala na Florydzie.

Micah, który jest wielokrotnym kandydatem do stypendium Ever So Sweet, wykazał się determinacją i jasną wizją swoich intencji na wypadek wybrania go na stypendystę ESS.

„Moja nadzieja, że ​​wyróżniam się w świecie koni i zdobywam imię dzięki rywalizacji i nawiązywaniu kontaktów [is that] Pokażę, że twoje wychowanie i kolor skóry nie wpływają na twoją zdolność do osiągania sukcesów w sporcie” – napisał Micah w swoim wniosku.

„Jako Afroamerykanin ten sport nie jest czymś, co jest koniecznie w mojej dziedzinie” – powiedział Micah w eseju dla Optimum Youth Equestrian. „Moi przyjaciele nie zastraszali mnie, ale dokuczali mi, że jeździłem na „My Little Ponies” i nazywali mnie „chłopcem na koniu”. Ten sport jest postrzegany jako kobiecy i ludzie zawsze mówili mi: „powinieneś grać w koszykówkę” lub „powinieneś grać w piłkę nożną”.

Micah zaczął jeździć konno w zachodniej stodole, gdy miał osiem lat, w końcu przeszedł na jazdę po angielsku dzięki nauczycielowi przyrody w szóstej klasie. Od tego czasu startował głównie w ringach myśliwych, skoczków i koni jeździeckich, a podczas swojej studenckiej kadencji jeździł w drużynie myśliwskiej Uniwersytetu Florydy.

Micah nie może się doczekać, aby wykorzystać swój czas jako stypendysta Ever So Sweet, aby poprawić swoją jazdę, wypróbować wkkw i pracować nad swoimi umiejętnościami nawiązywania kontaktów, uznając, że ta okazja nie tylko zapewnia mentoring jeździecki, ale także szansę na nawiązanie cennych kontaktów w przemysł.

Strides for Equality Equestrians dziękuje Edy Rameice, Sarze Kozumplik i Fundacji USEA za nieustające wsparcie jej misji zwiększania widoczności i możliwości dla jeźdźców z różnych środowisk poprzez jedyne w swoim rodzaju możliwości edukacyjne, takie jak ESS.

kontakt prasowy

Erin Thomson

Komunikacja — kroki dla jeźdźców na rzecz równości

[email protected]

[email protected]

Strides for Equality Equestrians (SEE) to program sojuszniczy dla społeczności jeździeckiej. Założona w 2020 roku, staramy się rozwiązać problem braku różnorodności rasowej i etnicznej w sportach jeździeckich, wspierając programy dostępu i ścieżki zawodowe dla jeźdźców BIPOC oraz angażując i edukując sojuszników. Uznając, że musimy być zmianą, którą pragniemy ujrzeć na świecie, SEE będzie zachęcać jeźdźców do stania ramię w ramię w walce o równość i sprawiedliwość. Nie cicho, nie anonimowo… ale dumnie i głośno. Dowiedz się więcej o ZOBACZ na www.stridesforequality.org/misja. Przekaż darowiznę, aby wesprzeć misję SEE tutaj: www.stridesforequality.org/donate.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *