Specjalna oferta firmy Dodson & Horrell, która pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunku za paszę *Promocja*

 • Funkcja promocyjna z Dodson i Horrell

  Zaoszczędź 2 GBP na każdej torbie Dodson & Horrell Pasture Mix kupionej do 31 października 2022 r. u uczestniczących sprzedawców

  Dodsona i Horrella Mieszanka pastwiskowa od dziesięcioleci jest ulubieńcem koni, kucyków i właścicieli. I jest powód, dla którego nadal zajmuje tę centralną przestrzeń podczas karmienia.

  Pasture Mix charakteryzuje się szerokim zakresem przydatności i możliwością dostosowania szybkości żywienia, która może dostosowywać się do zmieniających się potrzeb naszych koni i kucyków w trakcie pór roku. Jego wszechstronność może zmniejszyć potrzebę większych zmian w karmieniu tuż przed zimą, zamiast tego oferuje produkt, który można stosować przez cały rok z minimalną szybkością karmienia, którą można zmieniać w górę lub w dół w odpowiedzi na stan ciała lub obciążenie pracą.  Oto, co musisz wiedzieć o Dodson & Horrell’s Pasture Mix:

  • Bez ziaren owsa – ziarna owsa zawierają zdecydowaną większość energii i skrobi w roślinie owsianej, podczas gdy inne produkty roślinne, takie jak pasza owsiana, łuska owsiana lub słoma owsiana zawierają znacznie większą ilość błonnika, a mniej kalorii i skrobi . Dodson & Horrell wykorzystuje te części rośliny o wysokiej zawartości błonnika, a nie ziarna, aby wspierać chłodną głowę.
  • Niskobiałkowa – konie uzyskują większość potrzebnego im białka każdego dnia z paszy, którą spożywają. Białko jest również jednym z trzech głównych źródeł energii, pozostałe pochodzą z olejów i węglowodanów. Poziomy zawarte w Pasture Mix są dobrze dostosowane do większości koni i kucyków o lekkim i średnim obciążeniu, które hakują, szkolą się i rywalizują w ramach tego harmonogramu. Pasture Mix może być również dobrym rozwiązaniem dla koni lub kucyków, które szczególnie potrzebują diety niskobiałkowej, zgodnie z zaleceniem weterynarza.
  • Czosnek, mięta i marchewka – trzy z najbardziej suplementowanych składników w diecie koni, wbudowane bezpośrednio dla dodatkowego smaku.
  • Mieszanka ziołowa Pasture – legendarna mieszanka ziół, dzięki której Pasture Mix cieszy się reputacją doskonałego smaku, który kusi nawet najbardziej wybrednych karmideł, a pomieszczenia do karmienia Dodson & Horrell aromatem pysznej szafki na przyprawy dla koni.

  D&H Performance Yard Shoot Richard Jones

  Pasture Mix to również sprawdzony i zaufany wybór. Będąc w pełni zbilansowanym, zawiera wszystkie dzienne witaminy i minerały potrzebne w diecie koni i kuców każdego dnia, aby uzupełniać ich paszę w zalecanych dawkach, eliminując potrzebę dodatkowej suplementacji witaminami i minerałami lub jednoczesnego stosowania balansera .

  Mieszanka ziół pastwiskowych firmy Dodson & Horrell pomogła w zdobyciu przez Pasture Mix reputacji smakowitości. To, w połączeniu z nieogrzewającą recepturą, zapewnia jej przydatność dla szerokiej gamy koni i kucyków, co czyni go ulubionym w stoczniach hodowlanych ze scentralizowanym żywieniem, ponieważ może zmniejszyć liczbę produktów przechowywanych w pomieszczeniu paszowym.

  Częstsze używanie mniejszej ilości produktów pomaga również zapewnić, że pasza pozostanie świeża, a konie i kucyki będą szczęśliwymi klientami podczas kolacji.

  D&H Performance Yard Shoot Richard Jones

  Dzięki bardzo rozsądnym dodatkom białek, olejów i węglowodanów, Pasture Mix oferuje produkt o kaloryczności, który wspiera konie i kuce w lekkiej i średniej pracy. Może to obejmować hakowanie kilka razy w tygodniu, po bardziej regularne zajęcia szkolne i zawody lub imprezy Pony Club. Pasture Mix to produkt, który od tak dawna znajduje się w repertuarze firmy Dodson & Horrell, ponieważ firma ufa, że ​​zapewni doskonałe rezultaty ukochanym członkom rodziny koni.

  Pasture Mix jest całkiem świetny sam w sobie, ale jeśli szukasz włókna o krótkim kroju, które można z nim połączyć, dobrze współpracuje z Fibre Fusion, produktem, który jest równie wyjątkowy dla Dodson & Horrell i oferuje równoważną obietnicę smakowitości w jego zakres pasz.

  Dodson & Horrell uważają, że niezwykle ważne jest zapewnienie każdemu koniowi i kucykowi diety, która jest zbilansowana, zdrowa i dobrze dostosowana do ich indywidualnych potrzeb. Firma przyjmuje wszelkie pytania dotyczące konkretnych koni lub kucyków za pośrednictwem swojej infolinii żywieniowej, dostępnej za pośrednictwem systemu czatu na żywo na www.dodsonandhorrell.com, telefonicznie pod numerem 01270 782223, e-mailem pod adresem [email protected] lub za pośrednictwem bezpłatnej usługi Feed Review znajdującej się w sekcji „The Feed Room” na jej stronie internetowej.

  Jak karmić mieszankę pastwiskową Dodson & Horrell?

  Pastę Mix należy podawać w ilości 400g-1kg na 100kg masy ciała. Odpowiada to zakresowi od 2 kg do 5 kg dla przeciętnego konia o wadze 500 kg. Każda miarka Stubbs zawiera około 1,6 kg Pasture Mix, więc koń o wadze 500 kg wykonujący lekką pracę lub pracujący nad utratą kondycji prawdopodobnie poradziłby sobie dobrze przy ¾ miarki Stubbs dostarczanej dwa razy dziennie. Koń średnio pracujący lub potrzebujący dodatkowego wsparcia kondycji dobrze poradzi sobie na jednej miarce dostarczanej trzy razy dziennie.

  Podział całkowitej dziennej ilości paszy treściwej na dwa do trzech posiłków pomaga wspierać zdrowe nawyki żywieniowe i trawienie.

  Oferta specjalna Dodson & Horrell: nie można przegapić

  Nie przegap szansy na otrzymanie 2 GBP zniżki na każdą torbę Dodson & Horrell Pasture Mix zakupioną do 31 października 2022 r. u uczestniczących sprzedawców.


 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *