Rozpieszczaj tatę tymi 5 wędkarskimi prezentami na Dzień Ojca

Zapewnił niekończące się godziny cierpliwych instrukcji i ekstatycznie dopingował cię, gdy wciągałeś swój #FirstCatch. Nie ma co do tego wątpliwości, Twój tata nie mógł być bardziej dumny, kiedy sam wyłowił swoją pierwszą rybę. Od tego czasu prawdopodobnie łowiliście razem dziesiątki, a może nawet setki razy.

Wraz ze zbliżającym się Dniem Ojca masz okazję pokazać tacie, jak wiele znaczą dla Ciebie te cenne wspomnienia, dając mu kreatywny prezent na Dzień Ojca związany z wędkarstwem. Potrzebujesz pomysłów? Mam cię przy sobie! Poniżej pięć prezentów na Dzień Ojca, które doceni każdy wędkarz.

  1. Bilety na lokalny pokaz łodzi. Pokazy łodzi to dla taty świetny sposób na zapoznanie się ze wszystkimi najnowszymi modelami łodzi, akcesoriami do łodzi, silnikami, elektroniką i wyposażeniem doków. Możesz zaskoczyć tatę, planując z wyprzedzeniem i kupując mu bilety na zbliżający się lokalny pokaz łodzi w Twojej okolicy. Znajdź listę nadchodzące pokazy łodzi i wydarzenia, a następnie zadzwoń do biura zarządzania pokazami łodzi, aby zapytać o zakup biletów z wyprzedzeniem przez telefon lub online.

  2. Bon podarunkowy na kartę wędkarską. Zabierz tatę na wodę z jego ulubionym kapitanem lub przewodnikiem wędkarskim. Zapytaj kapitana karty wędkarskiej, czy jest w stanie dostarczyć wydrukowany bon upominkowy, aby można go było umieścić na jego karcie na Dzień Ojca. Może wtedy, jeśli będziesz naprawdę miał szczęście, tata zabierze cię ze sobą, gdy zdecyduje się go spieniężyć.

  3. Karta gazowa. Tatusiowie zawsze mogą skorzystać z karty gazowej. Karty gazowe można kupić na wielu lokalnych stacjach benzynowych i dużych marinach. Niezależnie od tego, czy zdecyduje się użyć go na swojej łodzi, czy na ciężarówce (jeśli planuje kilkugodzinną jazdę na wędkowanie na duże odległości), karta gazowa przyda się.

  4. Darowizna dla ojców oddać. Tatusiowie często wolą otrzymywać nietradycyjne prezenty, więc pomóż swojemu tacie uczcić jego dzień w inny sposób – oddając pieniądze przyszłemu pokoleniu wędkarzy i wspierając ideę ochrony poprzez uczestnictwo. Dzieci i małżonkowie mogą wspierać tatę w Dzień Ojca przez dokonywanie darowizny w jego imieniu do Fundacji Rekreacji Łódkowej i Rybackiej (RBFF). Użyj menu rozwijanego „Obszar programu” i wybierz opcję „Ojcowie oddają”.
    Wędkarstwo Samanty

  5. Kupon na wyprawę wędkarską na Dzień Ojca. Ponieważ nic nie jest ważniejsze niż spędzanie czasu z tatą, możesz pobrać kupon TakeMeFishing.org „Wędkarska przygoda” i dać mu znać, ile znaczy dla ciebie wspólny czas wędkarski. Daj mu kupon schowany w nowej czapce wędkarskiej lub zwiń kupon, a następnie zwiąż go wstążką i bobberem.

Teraz, gdy masz już pięć wspaniałych pomysłów na prezent na Dzień Ojca, skorzystaj z „Mapy miejsc do łodzi i ryb” TakeMeFishing.org, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze w Twojej okolicy miejsca, w których tata może łowić ryby w Dzień Ojca.

Kredyty fotograficzne: Chad Hoover (ojciec-córka łowienie okonia z kajaka), Noelle Fischer (ojciec-córka łowienie ryb w słonej wodzie na łodzi)


Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *