Rozpieszczaj się tymi produktami o tematyce jeździeckiej

Zafunduj sobie nowe relaksujące produkty.

Relaksujące kosmetyki

Moja przyjaciółka Rosanna z świece odsetkowe dodaje więcej wspaniałych produktów kosmetycznych do swojego sklepu Etsy. Ostatnio przysłała mi kilka nowych rzeczy do wypróbowania. Jej relaksujące sole do kąpieli i soczyste masło do ciała idealnie nadają się do prezentów lub leczenia siebie. Uwielbiam mieć bogate i nawilżające masło do ciała na noc. Podobnie jak jej świece, te zapachy są niesamowite!

Masło do ciała i sole epson

Istnieją dwa rodzaje soli do kąpieli. Jeździectwo pachnie wanilią, tytoniem i skórą. Fantastycznie pachnie. Sól do kąpieli X ma orzeźwiający zapach eukaliptusa i mięty. Użyj ich w wannie lub spryskaj nimi podłogę prysznica, aby cieszyć się zapachem, który wyparuje w parze.

Masło do ciała owsiane i miodowe

Masło do ciała Oats Please doskonale nawilża, pozostawiając skórę miękką i elastyczną. Po długich dniach spędzonych w stodole to najlepsze masło do ciała, które możesz trzymać w torbie lub pod ręką przy szafce nocnej.

Nawilżające masło do ciała owsiane i miodowe

Czekaj na jeszcze więcej wspaniałych rzeczy od Rosanny, a także dodaj je do swojej listy dla tych przyjaciół, dla których nie można znaleźć prezentów. Wiem, że zawsze doceniam materiały eksploatacyjne na prezenty, ponieważ mieszkam na małej przestrzeni. To również dobry pomysł dla kogoś, kogo nie znasz zbyt dobrze, doceni ten przemyślany prezent.

Horses & Heels udostępnia starannie dobrane rekomendacje produktów, które sprawią, że będziesz mógł oglądać i robić zakupy. Wspierasz Horses & Heels poprzez te ręcznie wybrane linki, wiele z nich zarabia nam prowizję. Jeśli szukasz konkretnego produktu lub masz trudności z zakupami produktu, wyślij Raquel e-mail.Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *