Rodzinne wyprawy wędkarskie są łatwiejsze niż myślisz

Trudno w jakiś sposób nie uwzględniać wody w poszukiwaniu „rozrywki”. Każda aktywność na wodzie lub nawet w jej pobliżu jest przyjemna, ale ciekawe wyprawy wędkarskie mogą przenieść tę wycieczkę na nowy poziom. Kiedy moja załoga chce trochę rodzinnej zabawy, zwykle łowienie ryb jest pierwszą proponowaną aktywnością.

Próbując zdecydować, gdzie łowić, możesz zacząć od najlepszych miejsc do łowienia ryb i łodzi. Te zabawne wyprawy wędkarskie są pogrupowane według regionu i zostały nominowane przez wędkarzy z całego kraju, którzy szczególnie lubią łowić ryby. Możesz również skorzystać z naszej interaktywnej mapy, gdzie łowić ryby i łodzie.

I chociaż gospodarka wraca do normy, koncepcja „kationu pobytowego” jest nadal czymś do rozważenia. Jeśli trochę poszukasz, odkryjesz wiele przeoczonych wód z rodzinnym potencjałem wędkarskim, bezpośrednio na swoim podwórku. Na przykład, mimo że kilka morskich wypraw wędkarskich jest opcjami, kilka z zabawnych wypraw wędkarskich, które moja rodzina ma nadzieję pracować tego lata, obejmuje kajaki i hotspot dla bassów małogębowych, rzekę Allegheny, zaledwie 5 minut od naszego domu.

„Im więcej, tym weselej” może dotyczyć nawet rodzinnych wypraw wędkarskich, o ile są dobrze zaplanowane. Wędkowanie z rodziną oznacza większą liczbę członków załogi, którzy są bezpieczni, szczęśliwi i dobrze się bawią. Wiele działań związanych z łowieniem ryb zajmuje się tym, ale być może będziesz musiał zmienić taktykę, aby nadal utrzymywać swoją rodzinę w łapaniu czegoś. Młodsi członkowie rodziny mogą po prostu cieszyć się zabawą w wiadrze z przynętą. Może zapytaj swoją córkę, czy chce trochę pokierować łodzią. Inne zajęcia, takie jak biwakowanie lub obserwowanie dzikiej przyrody, mogą również przyczynić się do zabawnych wypraw wędkarskich. Te udogodnienia często można znaleźć na krajowych stronach internetowych lub wśród większości informacji o przepisach połowowych podczas odnawiania licencji połowowej.

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *