Rodzinne wyprawy wędkarskie na południe

Na południu zaczyna się ochładzać, więc zaplanuj rodzinną wyprawę wędkarską, gdy łowienie stanie się gorące. Oto kilka miejsc, w których można łowić ryby w słonej i słodkiej wodzie:

Guntersville, Alabama Mówiłem o jeziorze Guntersville już wcześniej, ponieważ pojawia się w Bassmaster Classic. Jezioro jest pełne bassów wielkogębowych, crappie i kotów. Oak Mountain State Park to kolejny świetny zakład. I znalazł się na liście 100 najlepszych miejsc do łowienia ryb i łodzi w 2015 roku!

Wschodni Teksas Wielu wędkarzy wybiera się na płaskie okolice Rockport w poszukiwaniu czerwonych ryb i osprzętu, ale warto zwrócić uwagę na łowienie okoni wielkogębowych we wschodnim Teksasie w zbiornikach Toledo Bend Reservoir i Sam Rayburn Reservoir. Łowią dobrze przez cały rok.

NOLA Nowy Orlean łowił dobrze na duże czerwone i cobia, ale jest kilka doskonałych łowisk backcountry dla czerwonych i okazów. Tylko uważaj, bo na Bourbon Street nie będziesz się dobrze bawić, bo spóźnisz się na wędkowanie!

Północna Gruzja Lake Lanier jest jednym z gorących miejsc dla okonia pasiastego słodkowodnego, a Smith Creek i rzeka Toccoa to również dobre miejsca na pstrągi. Park Stanowy Tugaloo i Park Stanowy Fort Yaro znajdują się na liście 100 najlepszych miejsc do łowienia ryb i łodzi.

Outer Banks, Karolina Północna Poszukaj czerwonych, tuńczyków, troci i pasiastych basów. Fałszywe albakory pojawiają się w połowie września i świetnie nadają się do łapania lekkiego sprzętu.

Klucze Florydy Nic dziwnego, że Keys przyciąga tak wielu wędkarzy. Połów graników, tarponów, zezwoleń i bonefish jest świetny. Sprawdź Park Narodowy Everglades, który został wybrany najlepszym miejscem do wędkowania i pływania łodzią na liście Top 100 oraz Park Stanowy Bahia Honda, numer 2 na tej samej liście. Backcountry to rozsądna ucieczka łodzią, a tam możesz dodać biedronkę, karmazyna, snook, rozłożony tarpon i jacks.

George Sound, Floryda Na Florydzie Zachodniej znajdziesz czerwone, pstrągi i owczarnie. Sezonowy tarpon również przebija się.

Mount Pleasant, Karolina Południowa Jeśli chcesz łowić czerwone i troci w chudej wodzie, nie szukaj dalej. Jeśli obszar nie jest dobry do połowów, udaj się do Beaufort, aby zobaczyć inny widok Karoliny Południowej.

Jezioro Tenkiller, Oklahoma Jezioro jest oddalone od Tulsy i oferuje wspaniałe możliwości połowu bassów wielkogębowych, bassów małogębowych, crappie i kotów.

Uwolnij gorące południowe lato kilkoma rodzinnymi wyprawami wędkarskimi. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Jeśli nie jesteś umieszczony lub nie kierujesz się na południe, sprawdź całą ostatnio głosowaną listę Top 100 miejsc do łowienia ryb i łodzi w USA i wybrałem taki, który najbardziej Ci odpowiada na następną wyprawę wędkarską!


Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *