Przyszłość Liverpool International, powrót brytyjskiego kandydata na drużynę i inne rzeczy, o których mówi świat koni

 • 1. Co dalej z Liverpool International?

  Organizatorzy popularnego noworocznego show potwierdzili, że tegoroczna impreza nie będzie kontynuowana. Wydarzenie odbyło się ostatnio w 2019 roku, a edycje 2020 i 2021 zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pokaz odbywa się w M&S Bank Liverpool Arena od czasu jego premiery w 2016 roku, ale nowe miejsce – i potencjalnie nowe miasto – może być na planszy w przyszłości. Dyrektor zarządzający wydarzenia, Nina Barbour, powiedziała, że ​​zespół „zrobił bilans” od czasu Covid i szuka „idealnej formuły” daty, miejsca i lokalizacji. „Kiedy wylądujemy ponownie, chcemy wylądować na dużą skalę” – powiedziała.

  Przeczytaj więcej o nadziejach Niny Barbour na występ  2. Powrót ekscytującej perspektywy Paryża 2024

  Laura Tomlinson i DSP Rose Of Bavaria rywalizują na krajowych mistrzostwach Grand Prix w grudniu 2020 r.

  Czołowy koń Laury Tomlinson, DSP Rose of Bavaria, dokonał wspaniałego powrotu po 15 miesiącach nieobecności w zawodach. Para ostatnio startowała w Donaueschingen CDI w Niemczech w sierpniu 2021 roku, podczas gdy Laura była w ciąży z czwartym dzieckiem, Tommym. W tym tygodniu zdobyli 81,52% w specjalnym Grand Prix w Hartpury. Laura wyjaśniła, że ​​poświęciła trochę czasu, aby mieć Tommy’ego, a kiedy sprowadziła „Betty” z powrotem do pracy, klacz musiała przejść operację wspólnego problemu. „W tym roku bardzo powoli ją rehabilitowaliśmy i po prostu ją odbudowaliśmy” – powiedziała.

  Sprawdź plany Laury dotyczące Betty

  3. Wirus Zachodniego Nilu w Wielkiej Brytanii

  Brytyjskie Stowarzyszenie Weterynarii Koni (BEVA) przypomniało właścicielom, aby byli czujni na oznaki wirusa Zachodniego Nilu, po potwierdzeniu przypadku w Wielkiej Brytanii – jednocześnie zapewniając właścicieli, że sprawa „nie wymaga natychmiastowego alarmu”. Infekcja wirusowa została potwierdzona 6 listopada u nieszczepionej klaczy stałocieplnej, która niedawno wróciła do Wielkiej Brytanii, rywalizując w południowej Hiszpanii. Klacz była leczona w szpitalu w Hertfordshire i od tego czasu została wypisana i dobrze wraca do zdrowia w domu.

  Dowiedz się, co jeszcze BEVA miała do powiedzenia

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *