Propozycje na Dzień Ojca

Nie wiem jak Wy, ale ja kupowanie prezentów dla taty jest bardzo trudne. Możliwe, że już go ma lub nie potrzebuje niczego innego, aby zaśmiecać stół narzędziowy. Jeśli chodzi o mnie, mój Tata zapoznał mnie z cudami wędkarstwa i chciałbym mu się odwdzięczyć, organizując dla niego wędkarską przygodę. W rzeczywistości, zgodnie z ogólnokrajową ankietą z 2013 r., rodzinna wycieczka została uznana za najlepszy rodzaj prezentu na Dzień Ojca, pokonując tradycyjne bilety sportowe i elektronarzędzia. Lub, jeśli wolisz, może po prostu prezent związany z żeglarstwem lub wędkarstwem. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci 16 czerwcacz.

  1. Czy jest właścicielem łodzi? Co powiesz na Członkostwo w prezencie BoatUS? Cenne usługi, oszczędności i korzyści.

  2. Czy lubi czytać o rybołówstwie? „The Blitz” Pete’a McDonalda to zabawna zabawa wędkarstwem muchowym wzdłuż wschodniego wybrzeża. Być może tata przyjął technologię i czyta e-booki na tablecie. Tytuły książek w formie elektronicznej można znaleźć wg Patricka McManusa, Keitha Suttonalub nawet przez współpracowników Take Me Fishing: Tom Times, Kirka Deeteraoraz Z poważaniem.

  3. Czy interesuje się sztuką wędkarską? Sowa Jones ma jasny, zabawny, kolorowy styl. Albo jest Michaela Starka sztuka marynistyczna, wpływy polinezyjskie. Repliki ryb zrób też wspaniałe prezenty. Wystarczy długość i zdjęcie ryby.

  4. Zawsze znajdzie dla niego nowe, świetne przynęty wędkarskie. Jeśli nie chcesz iść drogą torby, być może jest odpowiedni kosz na prezenty.

  5. Inną opcją jest subskrypcja do Tajemnicze pudełko na sprzęt. Co w tym jest? Kto wie?! Ale otrzymałem kilka i każdy miał niesamowite, przydatne gadżety. Na pewno bije ten klub Fruit of the Month! (Jest już za późno, aby zamówienia dotarły na czas na 16czale bon upominkowy na prenumeratę można zamówić, wydrukować i przedstawić tacie).

  6. Albo po prostu zabierz go na ryby. Specjalnie dla dzieci, wytnij to sprytny kupon i umieść go w jego wizytówce, a następnie zaplanuj wycieczkę na tę lub następną niedzielę.

Oferta ważna w każdym stanie. Nie ma daty ważności. Ilości wypraw wędkarskich są nieograniczone. Kupon może być dopasowany przez innych krewnych. Zobacz Matkę po szczegóły.


Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *