pretendent do klucza wycofuje się z pola trzymania

 • Pięćdziesiąt kombinacji koni i jeźdźców zgłosiło się do pierwszego kłusaka Pau Horse Trials dziś rano (27 października), ale tylko 49 z nich przejdzie do fazy ujeżdżenia.

  Amerykańska Caroline Martin i jej własny oraz Sherrie Martin Islandwood Captain Jack zostali wysłani do loży przez sędziów naziemnych Sue Baxter (Wielka Brytania), Anne-Mette Binder (Dania) i Xaviera Le Sauce (Francja) po kłusowaniu. Następnie wycofali się z pola oczekiwania i nie rozpoczną zawodów.  Inna kombinacja, brytyjska Emily King i Valmy Biats, której właścicielem jest Philippe Brivois, została wysłana do loży, ale została przyjęta po ponownym przedstawieniu.

  Kolega Brytyjczyk, Max Gordon, został dwukrotnie poproszony o podjechanie swojego wierzchowca Redwood Clover, który jest własnością rodziców Maxa, Marisy i Richarda Gordona, ale zostali zaakceptowani bez wysyłania do loży.

  Tenareze był bardzo żwawy dla swojego jeźdźca Harry’ego Meade, a 15-latek, którego właścicielami są David Bernstein, Sophie Caruth i Nigella Hall, musiał dwukrotnie kłusować, gdy galopował za pierwszym razem. Zostali przyjęci po spokojniejszym drugim biegu.

  Były dwa wycofania przed pierwszym kłusem Pau Horse Trials. Przede wszystkim zwycięzca Burghley 2019 MGH Grafton Street, którym dosiada Pippa Funnell. Brytyjczycy Tim Cheffings i Gaston również wycofali się przed rozpoczęciem zawodów.

  Ujeżdżenie rozpocznie się o 14:30 (13:30 czasu BST), a Brytyjczyk Tom McEwen i pierwsza z jego dwóch przejażdżek, Braveheart B, wejdą na arenę jako pierwsi.

  Może Cię również zainteresować:

  Bądź na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi wiadomościami, wglądem za kulisami i najlepszymi wydarzeniami podczas Pau Horse Trials bez ograniczeń co do tego, ile możesz przeczytać już od 1 GBP tygodniowo z Nieograniczona subskrypcja strony internetowej Horse & Hound. Zapisz się teraz. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną relacją z Pau Horse Trials w magazynie z 3 listopada.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *