Potrzebujesz więcej struktury w swoim życiu?

Wędkarstwo to jedno z największych odprężeń w życiu. A jednym z najlepszych sposobów łowienia ryb jest rzucanie w pobliżu struktur wodnych. Czasami ta struktura jest widoczna nad wodą, na przykład pniaki lub głazy. Innym razem lokalizuje się go za pomocą elektronicznych głębokościomierzy. A może znajdujesz strukturę w staromodny sposób, przypadkowo ją zaczepiając. Wiele jezior w Oklahomie oznacza zanurzone stosy zarośli za pomocą boi, aby pomóc to ograniczyć.

W całym kraju struktura ryb jest bardzo zróżnicowana. Być może odkryłeś to podczas pływania łódką i łowienia ryb podczas letnich wakacji. Oto kilka przykładów zakresu budowy ryb:

  • Doki, pomosty lub okolice przystani są typowymi konstrukcjami do przechowywania ryb. Zawsze dobre, łatwo dostępne miejsce do rozpoczęcia.

  • Tego lata jeden z wędkarzy poinformował, że znalazł bas związany z tymczasowo pustymi, gigantycznymi nadmuchiwanymi trampolinami pływającymi po jednym jeziorze. Cień i kształt mogą wyglądać jak wielka, stara lilia!

  • W jednym z odcinków swojego programu wędkarskiego, Jarretta Edwardsa znaleźli udany wzorzec, w którym ryby znajdowały się w obszarach, w które wdarły się tumbleweeds Jezioro Powell, Arizona i gromadziły się w kanałach i rowach wzdłuż brzegu.

  • Sztuczne rafy można znaleźć zarówno w wodzie słonej, jak i słodkiej. Na Park nurkowy w Atenach w Teksasie bluegill i bass wielkogębowy również pływają w dwóch odrzutowcach, autobusie i kilku zanurzonych łodziach w jeziorze o powierzchni 8 akrów i wokół nich.

Jaką strukturą łowisz?


Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *