Poszedłem na ryby na lato

Nadszedł pierwszy dzień lata! W końcu długie, ponure zimowe dni są już daleko za nami. I naprawdę, czy jest lepszy sposób na świętowanie rozpoczęcia lata niż spędzanie czasu na świeżym powietrzu? Na szczęście dla ciebie czerwiec jest uznawany za miesiąc spędzania czasu na świeżym powietrzu. Co więcej, Take Me Fishing™ zawiera mnóstwo pomysłów na świętowanie. TakeMeFishing.org zapewnia informacje „dokąd” i „jak” wędkować i pływać łódką, dzięki czemu możesz zacząć tworzyć rodzinne wspomnienia, niezależnie od tego, czy jesteś nowy w wodzie, czy nie. Teraz masz idealną wymówkę, aby wybrać się na długo oczekiwaną wycieczkę i łowić ryby z rodziną.

Czy wiedziałeś?

Badania pokazują

  • 48% ludzi nie śpi ze stresu w nocy

  • Tylko 37,5% osób korzysta obecnie z wypoczynku na świeżym powietrzu

  • Pływanie łódką jest zaliczane do pierwszej trójki wszystkich zajęć odprężających

Ponadto fundusze z twoich licencji połowowych i rejestracji łodzi są przeznaczane na ochronę naszych wodnych zasobów naturalnych.

Spraw, aby wędkarstwo i pływanie łódką były czasem rodzinnym

Dzień na wodzie to doskonała okazja do tworzenia wspaniałych rodzinnych wspomnień, robienia ponadczasowych zdjęć i uczenia dzieci umiejętności, które będą im towarzyszyć przez całe życie. Aby uzyskać wskazówki na temat zabawnych rodzinnych wędkarstwa i pływania łódką, odwiedź sekcję Rodzina na TakeMeFishing.org.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podczas wędkowania z dziećmi zawsze należy przestrzegać prostych zasad bezpieczeństwa przed wejściem do wody. Po pierwsze, upewnij się, że każdy ma swoje osobiste urządzenie wypornościowe (PFD). Kamizelki i kurtki ratunkowe są nie tylko ważne do noszenia na łodzi, ale powinny być noszone zawsze, gdy przebywasz na głębokiej lub szybko płynącej wodzie lub w jej pobliżu. Sprawdź naszą sekcję dotyczącą bezpieczeństwa wędkowania i pływania łódką, aby uzyskać pełną listę wskazówek dotyczących bezpieczeństwa.

Jesteś nowy w wędkowaniu i pływaniu łódką? Bez problemu!

Denerwujesz się przed pierwszym wyjściem nad wodę? nie bądź! Z faktami wędkarskimi, filmy instruktażoweoraz listę 100 najlepszych rodzinnych miejsc do wędkowania i żeglowania w USA, masz wbudowany przewodnik po wędkowaniu i pływaniu łódką w okolicy. Możesz nawet wyszukiwać według lokalizacji za pomocą mapy miejsc do pływania i łowienia ryb, która pokazuje dostępne miejsca w pobliżu, które odpowiadają potrzebom Twojej rodziny.


Więc na co czekasz? Chwyć swój sprzęt wędkarski i zrób sobie przerwę od prawdziwego świata, zasługujesz na to!


Może ci się spodobać również

Stefania Vatalaro

Stefania Vatalaro

Stephanie Vatalaro jest wiceprezesem ds. komunikacji w Recreational Boating & Fishing Foundation i jej kampaniach Take Me Fishing i Vamos A Pescar, gdzie pracuje nad rekrutacją nowych osób do rekreacyjnego wędkowania i pływania łódką oraz zwiększaniem świadomości na temat ochrony środowiska wodnego. Stephanie dorastała w Florida Keys jako córka przewodnika wędkarskiego. Poza pracą można ją spotkać wędkującą i pływającą łódką z rodziną na rzece Potomac w północnej części Wirginii.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *