Porady wędkarskie na molo w Galveston

Istnieje wiele wspaniałych miejsc do wędkowania w Teksasie zarówno na słodką, jak i słoną wodę. Decydując, gdzie łowić gatunki słonowodne, pamiętaj, że dostęp do głębszej wody może być problemem, zwłaszcza jeśli nie masz łodzi lub jesteś tam tylko na kilka dni wakacji. Zatem molo, które rozciąga się na dużą odległość do oceanu, a następnie tworzy długi kształt litery „T”, aby pomieścić wielu chętnych wędkarzy, może być przydatnym miejscem do wędkowania, a łowienie na molo w Galveston może być świetną zabawą.

Łowienie z mola w Galveston osiąga głębokości nieosiągalne podczas rzucania z brzegu, zwłaszcza gdy morze jest wzburzone i zimne. Korzystanie z tej stabilnej, bezpiecznej platformy może zmniejszyć ryzyko wystąpienia choroby morskiej u osób podatnych na chorobę lokomocyjną. The Departament Parków i Dzikiej Przyrody Teksasu nawet wymienia Galveston Fishing Pier jako jedno z kilku dostępnych dla wózków inwalidzkich miejsc wędkarskich wzdłuż zatoki Galveston. Inną zaletą łowienia na molo jest to, że słupki wsporcze służą jako struktura przyciągająca ryby.

Dobrze sprawdzają się tu tradycyjne słonowodne zestawy, a przynęta Galveston jest łatwo dostępna w kilku miejscach. Krewetki, kraby, kalmary czy barwena mogą kusić takie gatunki jak karmazyny, rekiny, troć wędrowna, owczarek czy bębenek. Molo rybackie przy 61st Street ma nawet transmisję strumieniową online kamera na molo więc możesz sprawdzić warunki oceaniczne, a może nawet obejrzeć szczęśliwego wędkarza kołowrotka w rybę. Wstęp jest bardzo rozsądny na pomostach rybackich w Galveston, biorąc pod uwagę natychmiastowy dogodny dostęp i potencjalną ilość dostępnej zabawy z kołowrotkami. Na tym molo można kupić przynętę, a także wypożyczyć wędki, które są całkowicie uzbrojone, aby złapać „cokolwiek tam jest”.

Podczas łowienia w jednym z tych wspaniałych miejsc do wędkowania w Galveston, należy zapoznać się ze wszystkimi przepisami wędkarskimi stanu Teksas. Na przykład, wędkarze łowiący przy molo w Galveston mają limit 2 wędek na wędkarza, a licencja wędkarska jest wymagana dla każdego wędkarza powyżej 17 roku życia i może być zakupiona jako słodkowodna, słona lub „cała woda”. Wszystko jest dobrze.

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *