Porady dotyczące wędkarstwa muchowego na rzece Toccoa

Szukając wskazówek dotyczących nowego miejsca do łowienia ryb, lubię zacząć od miejsca, w którym znajdują się ryby i dzika przyroda tego stanu. Nie tylko zapewnią dobre publiczne punkty dostępu, ale możesz dowiedzieć się o dostępnych gatunkach i przepisach dotyczących obszaru. Tak więc, aby uzyskać informacje na temat wędkarstwa muchowego na rzece Toccoa, możesz zacząć od miejsca połowów Georgia.

Ta rzeka, położona w północnej Georgii, zostaje skonfiskowana, aby stworzyć Blue Ridge Reservoir, w którym można łowić okoni małogębowe, sandacza i okonia białego. Ale jeśli celem są pstrągi, głównie potokowe i tęczowe, zauważ, że podczas łowienia na muchę na rzece Toccata jest odcinek, na którym obowiązują specjalne przepisy. Na odcinku obsługiwanym przez US Forest Service, od 1 listopada do 14 maja, jest to „Delayed Harvest Stream”, w którym wypuszczane są wszystkie pstrągi i można używać tylko sztucznych z jednym haczykiem. To oznaczenie oznacza, że ​​ten odcinek może być świetnym miejscem do rozpoczęcia łowienia na muchę większych pstrągów.

Wędkarstwo muchowe na rzece Toccoa można również wykonać kajakiem lub kajakiem. Pozwala to na pokrycie i zbadanie długich odcinków wody, być może zawężając lokalizacje, aby powrócić do łowienia ryb z brzegu. Należy jednak pamiętać, że istnieją pewne bystrza, więc podejmij wszelkie środki ostrożności i upewnij się, że cały sprzęt jest bezpieczny.

Przeprowadź własne śledztwo online dotyczące raportów połowowych na rzece Toccoa. Jak powiedział kiedyś mądry człowiek: „ufaj, ale sprawdzaj”. Jeden raport, który przeczytałem, twierdził, że cała rzeka jest dobra do wędkowania, ale chciałbym ją trochę zawęzić. Może nawet rozważ wynajęcie przewodnika, aby naprawdę nauczyć się kilku wskazówek. Lubię też monitorować przepływy wody i prognozę pogody. A potem lub oczywiście nie zapomnij o kolejnej istotnej części udanej wyprawy wędkarskiej na muchę Toccoa River, aby uzyskać licencję wędkarską.

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *