Pomysły na wyprawy wędkarskie nad jeziorem Lewisville, które pokochasz

Nie przegap rodzinnego doświadczenia wędkarskiego w jeziorze Lewisville, jeśli odwiedzisz Teksas w tym roku. W zależności od tego, kiedy się wybierasz, możesz łapać gatunki takie jak bas biały, biały crappie, sum niebieski, sum kanałowy, hybrydowy bas pasiasty, bas wielkogębowy lub okoń cętkowany.

Innymi słowy, jeśli zastanawiasz się, gdzie łowić ryby z rodziną w pobliżu Dallas, jezioro Lewisville jest dobrym miejscem na rozpoczęcie. Kup licencję połowową w Teksasie, a następnie skorzystaj z tych sezonowych pomysłów na wędkowanie w jeziorze Lewisville, aby zaplanować wizytę.

Zimowy pomysł na rodzinne wędkowanie

Miesiące zimowe to najlepszy czas na okazowe sumy na jeziorze Lewisville. Bezpośrednio nad jeziorem znajdują się nawet wypożyczalnie łodzi Lake Lewisville, więc możesz wypożyczyć łódź na cały dzień i zabrać rodzinę na połów wielkiego niebieskiego suma. Spróbuj użyć shadów lub przynęt ciętych, aby uzyskać jak najwięcej kęsów.

Oprócz sumów niebieskich, zima to świetny czas na złapanie białego crappie na jeziorze Lewisville. Szukaj ryb w pobliżu potoków i stosów pędzli. Po zlokalizowaniu szkoły wyrzuć płotki lub jigsy.

Pomysł na wiosenną rodzinną wyprawę wędkarską

Bass wielkogębowy i okoń cętkowany to dwa popularne gatunki, na które możesz wybrać rodzinę w miesiącach wiosennych. Jeśli szukasz miejsc do łowienia w jeziorze Lewisville, do których możesz uzyskać dostęp z brzegu, spróbuj łowić z brzegu w Lake Park. Możesz także zabrać rodzinę na ryby z barki rybackiej Lewisville, która znajduje się tuż przy Sandy Beach Road. Spróbuj łowić na błystki obrotowe lub przynęty z miękkiego plastiku, w zależności od warunków wodnych.

Pomysł na letnią wyprawę wędkarską

Zaplanuj wyprawę wędkarską na jezioro Lewisville latem, jeśli chcesz złowić białego okonia. W miesiącach letnich okoń biały ma tendencję do zalegania przy powierzchni wody w głównym obszarze jeziora. Używaj małych wahadłówek, błystek obrotowych i jigów, gdy zobaczysz aktywne ryby goniące przynętę o tej porze roku. Jeśli dzieci się zmęczą lub potrzebują przerwy od wędkowania, wzdłuż brzegów jeziora znajduje się wiele miejsc piknikowych i parków.

Kiedy zawodowy wędkarz basowy Kevin VanDam złowił swojego 11-funtowego, 13-uncjowego basa wielkogębowego na jeziorze Lewisville w czerwcu 2005 roku, wzmocniło to lokalne opinie o tym, że jezioro oferuje jedne z najlepszych połowów w Teksasie.

Pomysł na jesienną rodzinną wyprawę wędkarską

Jesienne wędkowanie w jeziorze Lewisville oznacza skupienie się na sumach kanałowych i hybrydowym basie pasiastym. Ponieważ labraks pasiasty zwykle żeruje na otwartych wodach, najlepiej jest wynająć przewodnika lub wynająć łódź na cały dzień, jeśli chcesz złowić ten gatunek. Z drugiej strony sumy kanałowe można znaleźć na płytszych obszarach z pewnym prądem. Często przesiadują w pobliżu stosów zarośli lub półek.

Najważniejsze jest to, że jeśli chcesz łowić ryby w Dallas lub w okolicach Dallas, trudno jest pobić rodzinną wycieczkę do jeziora Lewisville niezależnie od pory roku. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, kiedy jechać, a następnie uzyskać online licencję połowową w Teksasie.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *