Pomysły na świąteczne prezenty wędkarskie

Wędkarze mogą być bardzo selektywni w wyborze sprzętu i sprzętu, którego używają, więc pomysły na prezenty wędkarskie, które są praktyczne, a nie specjalistyczne, są często najbardziej cenione. Zawsze będą pewne przedmioty związane z wędkarstwem, których wędkarze nigdy nie będą mieli dość. Od ochrony przeciwsłonecznej po paliwo, sprawdź tę listę praktycznych pomysłów na świąteczne prezenty wędkarskie dla wyjątkowych wędkarzy z Twojej listy.

1. Ochrona przeciwsłoneczna. Nie ma znaczenia, czy Twoi ulubieni wędkarze mieszkają na Alasce czy na Florydzie; ochrona przed promieniami ultrafioletowymi jest koniecznością. Poszukaj kremu przeciwsłonecznego bez sprayu, który zapewnia ochronę przed promieniami UVA/UVB i zawiera tlenek cynku. Kremy przeciwsłoneczne w sprayu powodują, że pokłady łodzi stają się śliskie, więc unikaj rozpylania, jeśli to możliwe, i trzymaj się balsamu lub kremu.

2. Środek odstraszający owady. Ryby mają tendencję do łatwiejszego gryzienia we wczesnych godzinach porannych i wieczornych, ale także robaki. Środek odstraszający owady to dobry nadziewarka do pończoch lub praktyczny pomysł na prezent dla wędkarza, ponieważ zawsze będą go używać. Istnieje kilka marek środków odstraszających owady, które teraz oferują naturalne lub ziołowe składniki zamiast ostrych chemikaliów.

3. Karta Podarunkowa Paliwa. Jeśli wędkarz z listy prezentów posiada łódź, karta podarunkowa na benzynę lub paliwo jest jednym z najbardziej praktycznych pomysłów na prezent wędkarski. Karty paliwowe często można kupić na stacjach benzynowych, w marinach i w sklepach spożywczych.

4. Władca ryb. Kup samoprzylepną lub przenośną linijkę do ryb dla swojego ulubionego wędkarza, aby zawsze miał dokładny pomiar każdego połowu. Miarki do ryb to świetny praktyczny pomysł na prezent dla początkujących wędkarzy. Początkujący mogą nauczyć się wyrabiać sobie nawyk mierzenia każdego połowu, aby upewnić się, że ryba jest zgodna ze stanowymi przepisami połowowymi.

5. Wycieczka czarterowa. Znasz wędkarza, który uwielbia łowić w określonym miejscu lub łowić na określony gatunek? Znajdź przewodnika czarterowego lub przewodnika wędkarskiego, który specjalizuje się w tym obszarze lub gatunku, a następnie skontaktuj się z nimi, aby zapytać, czy oferują bony upominkowe.

6. Przełęcz do Parku Narodowego. Możesz kupić “Amerykę Piękna” przepustka do parku za 80 dolarów, które pokrywają opłaty za wstęp do parków narodowych i narodowych ostoi dzikiej przyrody. Aby dowiedzieć się, które parki narodowe mają dobre rodzinne łowiska, możesz sprawdzić listę najlepszych rodzinnych miejsc do wędkowania i pływania łódką na rok 2016.

7. Karty identyfikacyjne ryb. Istnieje wiele firm, które sprzedają książki do identyfikacji ryb lub laminowane karty identyfikacyjne ryb, które mogą pomóc nowym wędkarzom dowiedzieć się więcej o różnych gatunkach. Laminowane karty idealnie nadają się do przechowywania w pudełku lub plecaku.

8. Lekcja obsługi łodzi. Znasz wędkarza lub żeglarza, który jest nowy w obsłudze łodzi? Znajdź certyfikowanego kapitana USCG (United States Coast Guard), który może pokazać im, jak bezpiecznie obsługiwać nowy statek. Wielu certyfikowanych kapitanów chętnie udziela lekcji obsługi łodzi nowym żeglarzom za określoną stawkę. Lekcja obsługi łodzi to jeden z najlepszych pomysłów na prezent wędkarski, jaki możesz dać nowemu żeglarzowi, ponieważ dzięki niemu nauczy się on zasad żeglarstwa drogowego z doświadczonym profesjonalistą.

9. Spersonalizowana koszula wędkarska. Kup odprowadzającą wilgoć koszulę wędkarską dla swojego ulubionego wędkarza i zanieś ją do lokalnej firmy hafciarskiej, aby ją spersonalizować. Możesz podać imię wędkarza i nazwę jego łodzi.

10. Wodoodporna kamera. Wiesz, co mówią, jeśli nie udokumentujesz swojego połowu, to się nie wydarzyło. Pomóż wędkarzowi złapać dokument bez stresu związanego z wodą i pogodą. Ponieważ rybacy są zawsze na wolności i muszą się martwić upuszczeniem lub rozpryskami aparatów, wodoodporny aparat może być dobrym prezentem.

Teraz, gdy masz 10 praktycznych pomysłów na prezent wędkarski dla swoich ulubionych wędkarzy, nie masz żadnych wymówek. Idź zrobić świąteczne zakupy, aby odnowić licencję wędkarską i wyjść na wodę!


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson to wielokrotnie nagradzana pisarka outdoorowa, orędowniczka wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistka świata IGFA i przewodnik po wodach słodkich mieszkająca na południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *