Pomysły na prezenty wędkarskie, które oszczędzają

To sezon na dawanie prezentów. Przy całej presji, aby znaleźć prezent, który wyraża odpowiednią ilość uczuć, może to być stresująca pora roku. Oto kilka pomysłów na prezenty, które mogą zmniejszyć stres związany z wymienianiem prezentów i rybami.

Odczepiacze. Są to sprytne narzędzia, które są bardziej precyzyjne niż standardowe szczypce z długimi końcówkami. Mogą sięgnąć i trzymać bezzadziorowy hak z niemal chirurgiczną precyzją. Bezpieczne odhaczenie ryby do wypuszczenia wymaga szybkiej i wydajnej pracy.

Okrągłe haczyki. Jeśli używasz przynęty, okrągły haczyk jest świetnym sprzętem. Dostosowując technikę zacinania, okrągły haczyk nie tylko ma tendencję do zahaczania ryby w kąciku pyska i tym samym ułatwia odhaczenie, ale nie jest łatwo strząsany podczas walki.

Siatki. Chociaż każda sieć może pomóc w szybkim wyładowaniu ryby, niektóre typy wydają się bardziej przyciągać haczyki niż inne. Z niecierpliwością czekamy na testowanie obiecującej nowej, śliskiej gumy, większej wersji z siateczki, która twierdzi, że jest pozbawiona zaczepów, co z pewnością pomogłoby w łapaniu i wypuszczaniu.

Prezenty Stanowego Departamentu Ryb i Dziczyzny. Stanowe agencje zajmujące się rybami i dziką przyrodą (DNR) często prowadzą sklepy z upominkami online, a zebrane pieniądze wracają na działania ochronne, rampy dla łodzi i tym podobne. Na przykład może ktoś, kogo znasz, doceniłby Arkansas lub Departament Przyrody Oklahomy prenumerata czasopisma. The Departament Konserwacji w Missouri ma w sprzedaży książki kucharskie „Natura”. A może ktoś może polubić kalendarz dzikiej przyrody Kentucky. Większość stanów, takich jak New Hampshire, oferuje również bony upominkowe na licencje wędkarskie na 2017 rok.

Sprawdź, co twój stan może zaoferować, jeśli chodzi o łowienie prezentów, które finansują konserwację i, cóż, zabawę.


Może ci się spodobać również

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *