Pokonaj zimowe smutki dzięki pokazowi żeglarstwa i wędkarstwa

Ok, koniec Nowego Roku. Dla tych z nas spoza regionów tropikalnych lub prawie tropikalnych, nasze łodzie są w suchym doku, nasze kołowrotki są nasmarowane, a nasze wędki są schowane. Jeśli wybieramy się na zimowe łowy, łowimy ryby pod lodem lub wskakujemy samolotem do cieplejszego klimatu, to i tak spędzamy trochę czasu na wodzie. A jeśli naszą odpowiedzią jest D, żadne z powyższych, to jest mnóstwo pokazów wędkarskich i żeglarskich, które powstrzymają naszą depresję.

Zawsze lubiłem pokazy wędkarskie i żeglarskie. Wiele seminariów jest pierwszorzędnych, a wielu kompetentnych mówców przedstawia wiele świetnych informacji. Lubię oglądać programy o obszarach, o których niewiele wiem, i bardzo lubię prezentacje o gatunkach, ochronie i technikach. Jest rzeczą oczywistą, że oglądanie nowego sprzętu i nowych łodzi jest zawsze mile widzianą częścią pokazów. W każdym regionie odbywa się mnóstwo różnych programów. Niektóre odbywają się w ośrodkach obywatelskich, inne są sponsorowane przez lokalne grupy, a jeszcze inne są oferowane przez sklepy rybackie lub stocznie.

W końcu to, co najbardziej lubię w programach, to przebywanie wśród podobnie myślących ludzi. Fajnie jest wymieniać się historiami z ludźmi, z którymi mam wspólne zainteresowania. W dzisiejszych czasach jest wiele niepokojących wiadomości, ale nie znajdziesz ich na targach wędkarskich i żeglarskich. To, co znajdziesz na tych imprezach, przypomina mi piosenkę zespołu Beach Boys Fun, Fun, Fun.

Więc tej zimy nie pozwól, aby brak wędkowania lub pływania łódką cię przygnębił. Udaj się na przedstawienie. Oto niektóre z wielu, a jeśli masz jakieś ulubione, możesz je opublikować. Jestem pewien, że inni będą chcieli pojechać.

The Suffern Sport Show, Suffern, NY, 28 lutego – 3 marca 2013

Baltimore Boat Show, 28 lutego – 3 marca 2013 r

Fly Fishing Show, Lancaster, Pensylwania, 2-3 marca 2013 r

Fred Hall Show, Long Beach, Kalifornia, 6-10 marca 2013 r

Saltwater Fishing Expo, Somerset, NJ, 15-17 marca 2013 r.

Northwest Sportshow, Minneapolis, Minnesota, 21-24 marca 2013 r

Fred Hall Show, San Diego, Kalifornia, 21-24 marca 2013 r


Może ci się spodobać również

Tom Times

Tom Times

Tom Keer jest wielokrotnie nagradzanym pisarzem mieszkającym w Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, współautorem magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym zarówno Fly Rod, jak i Reel i Fly Fish America, a także blogerem programu Take Me Fishing fundacji Recreational Boating and Fishing Foundation. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, łowiectwem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią ryb, Keer i jego rodzina polują na ptactwo górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast, została wydana w styczniu 2011 roku. Odwiedź go pod adresem www.tomkeer.com lub o godz www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *