Pływanie łodzią po jeziorze Tahoe i kilka ważnych wskazówek na zabawną wycieczkę

Lake Tahoe to słynne jezioro na pograniczu Kalifornii i Nevady. Jezioro Tahoe jest duże; około 22 mil długości i 12 mil szerokości, zasilany przez 63 dopływy. Pływanie łodzią po jeziorze Tahoe jest niezwykle popularne nie tylko ze względu na ten rozmiar, ale jest również wyjątkowym miejscem docelowym, ponieważ jest niesamowicie głębokie z oszałamiającą maksymalną głębokością ponad 1600 stóp. To znacznie ponad dwa razy więcej niż długość linki, którą masz na swoim kołowrotku!

Krótkie wyszukiwanie w Internecie ujawnia, że ​​istnieje wiele możliwości uprawiania sportów wodnych na jeziorze Tahoe. Oprócz pływania kajakiem po jeziorze i deski do wiosłowania na stojąco, istnieją inne opcje łodzi po jeziorze, takie jak rejsy z przewodnikiem, wypożyczalnie skuterów wodnych, a nawet parasailing dla naprawdę szalonych, mam na myśli „przygód”. Istnieje również wiele wydarzeń do sprawdzenia, takich jak wyścigi żaglówek i pokaz drewnianych łodzi.

Oprócz aktualizowania rejestracji łodzi, istnieją inne wskazówki dotyczące pływania po jeziorze Tahoe, o których należy pamiętać. Na przykład upewnij się, że masz na łodzi cały sprzęt bezpieczeństwa na naprawdę dużą wodę. Wygląda na to, że jest tam nawet straż przybrzeżna. A przy tak wielu dostępnych sportach wodnych, uważaj na inne jednostki wodne i odpowiedzialnie dziel się wodą.

A jakie byłyby wskazówki dotyczące żeglugi na jeziorze Tahoe bez raportu z połowów, który poinformuje Cię, gdzie płynąć? Kiedy jestem na łodzi, muszę łowić ryby. Z raportów, które czytam, wynika, że ​​łodzie na jeziorze Tahoe mają okazję ścigać gatunki głębinowe, zimnowodne, takie jak łosoś Kokanee (łosoś sockeye śródlądowy) i pstrąg jeziorny, który miejscowi mogą nazywać pstrągiem Mackinaw. W sklepach ze sprzętem wędkarskim lub przystaniach można nawet usłyszeć te ryby, określane w skrócie jako „kokes” i „macs”. Możesz także spróbować zaciągnąć pstrąga tęczowego i potokowego podczas spływu kajakowego po jeziorze Tahoe lub może się okazać, że warto wynająć czarter łodzi, aby najpierw spróbować nauczyć się niektórych technik oszczędzających czas, przynęt i lokalizacji.

Chociaż zima zbliża się wielkimi krokami, jest jeszcze czas, aby doświadczyć pływania łódką po jeziorze Tahoe, jeśli jesteś w okolicy. I wygląda na to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czy doświadczyłeś pływania łódką po jeziorze Tahoe?

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *