„Płatności online powinny być nazywane płatnościami bezproblemowymi” (Aktualizacja 2022)

Czas czytania: 8 minuty

Słyszeliście, jak rozmawialiśmy o tym, jak Płatności online mogą pomóc w bardziej płynnym prowadzeniu firmy. Ale kto wiedział, że otrzymywanie płatności online może dać Ci czas na szybką przekąskę i zasłużony odpoczynek w pracowity dzień? Możesz również łatwiej kontrolować swoje finanse i uniknąć rezygnacji klientów w ostatniej chwili.

Ale nie wierz nam tylko na słowo. Trzech z naszych najlepszych kapitanów, Terry, Rodney i Mike, podzieliło się, w jaki sposób korzystanie z płatności online pozwala im skoncentrować się na robieniu tego, co kochają najbardziej – zapewnianiu doskonałych wypraw wędkarskich. Zobaczmy, co mieli do powiedzenia…

Skoncentruj się na łowieniu ryb i przestań martwić się o zapłatę

Dla kapitana Terry’ego Payne’a z OBX Inshore Fishing obsługa klienta zawsze była sercem jego działalności. Dorastał jako rybak zarówno komercyjny, jak i sportowy. Od ponad 35 lat eksploruje obszar Outer Banks. Prowadzi wycieczki z Tynera i Manteo na swojej jednej łodzi, zmieniając lokalizację w zależności od pory roku i miejsca, w którym branie jest najlepsze.

Kapitan Terry i zadowolony klient

„Musisz zrozumieć, model Terry’ego polega na tym, że patrzy na wszystkich jak na swojego najlepszego przyjaciela!” mówi jego żona, która pomaga mu prowadzić finansową stronę OBX Inshore Fishing. To zorientowane na klienta podejście znajduje odzwierciedlenie w recenzjach kapitana Terry’ego, w których goście nieustannie chwalą jego niesamowite podejście.

Kapitan Terry chce, aby klienci czuli się jak starzy kumple z wędkarstwa, dlatego on”[doesn’t] poproś o pieniądze z góry. Już kilka razy klienci płacili mi napiwek i pomyślałem, że zapłacili online. Więc wracam do domu i muszę poprosić żonę, żeby do nich zadzwoniła.

Wiem, że dostanę pieniądze dzięki FishingBooker, ale jednocześnie nie znoszę pytać kogoś: „Hej, zapłaciłeś dzisiaj?”. To po prostu niewygodne”.

W jaki sposób płatności online pomagają kapitanowi Terry w unikaniu tych niewygodnych sytuacji i zapewnianiu doskonałej obsługi klienta? Dla jego żony sprawa jest prosta: „Oszczędza dużo czasu i stresu, będąc w stanie znieść [payments] online.

Tam otwierasz się na szersze horyzonty. [For Terry] usuwa wszelkiego rodzaju napięcie podczas podróży. Jeśli klienci zapłacili online, nie musi się o nic martwić, musi robić to, co robi najlepiej – łowić ryby”.

Kapitan Rodney i klient na pokładzie jednego ze swoich statków

To samo dotyczy kapitana Rodneya z Oilfield Outkasts. Z siedzibą w Freeport w Teksasie prowadzi działalność czarterową, która może pochwalić się w sumie sześcioma łodziami, z wieloma innymi kapitanami, pracownikami pokładu i członkami załogi pracującymi dla niego. Mówi, że korzystanie z Płatności Online nie tylko pozwala kapitanom na relaks i skupienie się na łowieniu ryb, ale może również zapewnić klientom większy spokój ducha.

„Jest wiele firm czarterowych, które pobierają inne opłaty lub czasami pobierają opłaty za paliwo”, mówi. “[Customers] wiem, że jeśli zapłacą [for the trip] w całości nie będzie żadnych dodatkowych opłat. To pocieszające dla nich i dla nas!

Są już gotowe do odejścia, gdy tylko skończymy. To sprawia, że ​​jest to dla nich lepsze doświadczenie i zawsze cieszę się, gdy jest im łatwiej. ”

Klienci są bardziej zaangażowani w wyjazdy

Dla kapitana Mike’a Salleya z Sure Shot Fishing Charters korzystanie z płatności online daje mu pewność, że wyprawa odbędzie się wtedy, gdy powinna. Od zawsze marzeniem było zostać operatorem czarterowym w Orange Beach. Mając do dyspozycji dwie łodzie, ciężko pracuje, aby jego firma była w doskonałym stanie.

Kapitan Mike Salley stojący przed swoją łodzią w Orange Beach
Kapitan Mike Salley

Płatności online mają na to wpływ, mówi, ponieważ „zdecydowanie zobowiązują klienta do bycia tam. Miałem parę [of customers] to musiało zostać anulowane i znajdowało się w moich zasadach anulowania. Dostałem zapłatę za całą podróż, nawet nigdzie nie jadąc. To jest tak silne, jak mnie to dotyczy, wiesz?

Kapitan Rodney zgadza się. W przypadku płatności online mówi: „[customers] nie mogę chodzić bez płacenia. To nic dla kogoś, żeby wpłacić kaucję, a potem zapomnieć o wpłacie salda w doku, bo jest zmęczony i zajęty pakowaniem ryb i tym podobnych rzeczy. Więc to naprawdę eliminuje ten punkt widzenia”.

„Nie muszę się martwić, że poproszę ich, aby usiedli ze mną, abyśmy mogli zapłacić za resztę ich podróży, bo to już załatwione. Nie muszą się martwić, że wyjdą i zapomną o zapłacie za podróż. I szczerze, jeśli jest tam ktoś, kto jest nieuczciwy, jest już za późno. Już zapłacili.

To duża oszczędność czasu

Czas jest naprawdę cenny, jeśli chodzi o prowadzenie działalności czarterowej. Niezależnie od tego, czy zabierasz klientów na całodniowe łowienie ryb na morzu, czy też odbywasz krótsze wycieczki tyłem do siebie, liczy się każda minuta. Po prostu spytaj kapitana Rodneya. W miesiącach letnich wszystkie sześć jego łodzi jest zwykle w pełni zarezerwowanych, a rejsy trwają od pięciu do ośmiu godzin.

Jeden z zadowolonych klientów kapitana Rodneya

„8-godzinny czarter to 12-godzinny dzień dla kapitana lub marynarza” – mówi nam. “Robimy też poranne 5 godzin [trip] i popołudnie 5 godzin [trip]które nazywamy prowadzeniem sobowtóra. Jeśli [a captain] biegnie podwójnie, potem to 10 godzin. Między nimi jest godzina [trips].

Nadal musisz tam dotrzeć kilka godzin wcześniej, aby przygotować łódź, a potem masz kilka godzin później. To zwykle 16 godzin dziennie. Pod koniec ośmiogodzinnego dnia, gdziekolwiek byłem w upale, wsiadanie i wysiadanie z łodzi przy doku to naprawdę dużo pracy!”

„Bolą mnie plecy, bolą mnie nogi, bolą stopy i zwykle jestem albo poparzona wiatrem, albo mam lekkie oparzenia słoneczne i trochę odwodnienia. A ja jestem po prostu zmęczona.

Pobranie płatności kartą kredytową w doku to dla nas prawdopodobnie minimum 10 minut. Więc zsumujesz to nawet w ciągu zaledwie 200 podróży, [and] to dużo czasu w ciągu roku, który spędziłeś na sprowadzeniu łodzi z powrotem do doku i oczyszczeniu jej tam, gdzie nadal byłeś w doku.

„Mam kilku kapitanów, którzy dla mnie pracują” – kontynuuje kapitan Rodney – „i ilekroć płatność zostanie w całości wypłacona przez FishingBooker, nie muszą się też martwić o pogoń za klientem, aby uzyskać pozostałe saldo.

Zadowolony klient na pokładzie Oilfield Outkasts

Kapitan Terry czuje to samo: „Jeśli mam do czynienia z [dock] płatności], to kolejne 10, 15 minut, które zostaną zjedzone. Wiesz, lubię posiedzieć na chwilę w mojej ciężarówce i po prostu odpocząć i zjeść lunch, ale zamiast tego ten czas jest przeżuwany przez płatności. Jeśli płacą online, nie muszę się tym stresować”.

Miej kontrolę nad swoimi finansami i przygotuj się na przyszłość

Zarówno kapitan Terry, jak i kapitan Rodney mają wsparcie swoich żon, jeśli chodzi o prowadzenie swoich firm. Kiedy zabierają klientów na wodę, ich żony często prowadzą show za kulisami, przyjmując płatności i śledząc ich finanse.

Wiedza, czy klient zapłacił za pomocą płatności online, jest prosta, mówi kapitan Terry. „Moja żona zawsze mówi mi rano, czy zapłacono, czy muszę odebrać, więc wiem, o co zapytać!”

Dla kapitana Rodneya, „[Online Payments] pomaga [us] aby zobaczyć, jakie mamy trendy w tym roku. Potrafię określić, gdzie jesteśmy i jak wygląda sytuacja. Jeśli chodzi o płacenie kapitanom, mamy na to sposób, który moim zdaniem jest całkiem usprawniony. Ale zdecydowanie nie przysporzyło nam to już żadnych bólów głowy.

To najważniejsze, jeśli mnie zapytasz! Czasami po prostu nie mieć dodatkowej pracy jest lepsze niż mieć coś, co ma te wszystkie dzwonki i gwizdki.

Zadowolony klient na pokładzie OBX Inshore Fishing

Kiedy klient płaci za pomocą Płatności Online, zwykle może minąć kilka dni, zanim trafią na konto kapitana, ale nasi kapitanowie stwierdzili, że nie ma to wpływu na sposób, w jaki prowadzą swoją działalność.

„Zawsze otrzymywaliśmy zapłatę w ciągu kilku dni, a to więcej niż w porządku, ponieważ nawet jeśli sami przetwarzamy kartę kredytową, minie to kilka dni wcześniej [it hits] konto” – mówi kapitan Rodney. „Więc to naprawdę nie jest problem”.

Kapitan Mike używa „systemu kwadratowego [for dock credit card payments] i to idzie do banku następnego dnia. Kiedy jest to płatność online, sprawdzam pocztę i zwykle w nocy, gdy śpię, trafiają one na moje konto bankowe”.

Dla kapitana Terry’ego i jego żony „czekanie nie jest nawet problemem. Dotarcie tam może zająć dzień lub dwa, ale nadchodzi. Nawet jeśli używamy naszego systemu Square do płatności kartą kredytową, ponosimy pewien procent.

Dlatego używanie FishingBooker ma sens, ponieważ wszystko sprowadza się do tego, że tak długo, jak FishingBooker odniesie sukces, ty będziesz odnosić sukcesy.”

Kolejny zadowolony klient na pokładzie OBX Inshore Fishing

Płatności online to bezproblemowe płatności

Kapitanowie Terry, Rodney i Mike są odnoszącymi sukcesy operatorami czarterowymi z wielu powodów, ale wyróżnia się ich dbałość o klientów. „Jeżeli kapitan podchodzi do mnie i mówi: ‘Człowieku, muszę jutro łowić ryby’”, Rodney mówi nam, „Mówię ‘Nie. Ty Dostawać łowić jutro. Ponieważ pomyśl o wszystkich innych rzeczach, które mógłbyś robić.

Wszyscy trzej kapitanowie obecnie akceptują zarówno płatności online, jak i standardowe wpłaty depozytowe za prowadzone przez siebie wycieczki. Jednak z punktu widzenia kapitana Terry’ego chciałby, aby wszyscy klienci płacili za pomocą Płatności Online. „To tylko jedna rzecz mniej, o którą muszę się dzisiaj martwić.

Na domiar wszystkiego jest to jedna rzecz mniej, o którą muszę się troszczyć. Kapitan Mike zgadza się. „Nigdy nie miałem ani jednego problemu z [Online Payments],” on mówi. „Szczerze, nawet się tym nie martwię”.

Zadowoleni klienci na pokładzie Sure Shot Charters

Mniej zmartwień wydaje się być największą premią dla wszystkich kapitanów, z którymi rozmawialiśmy. W rzeczywistości kpt. Rodney uważa nawet, że powinno się to znaleźć w nazwie! “[Online Payments] powinno się nazywać „bezproblemowymi płatnościami” – mówi. – Tak je nazywam. Jeśli moi kapitanowie zapytają: „Hej, czy już im zapłacono?” Mówię: „Tak, nie martwią się, więc śmiało”.

Czy korzystasz z Płatności Online? Wolisz to od innych rodzajów płatności? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej – bardzo nam się podoba! A jeśli chcesz aktywować Płatności Online na swoim koncie u nas, możesz sprawdzić więcej informacji tutaj.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *