Plan fitness

Istnieje duża różnorodność definicji słowa „dopasowanie”. Niektóre z nich mają związek z przygotowaniem i intencją. Jeśli starasz się zachować zdrowie i złagodzić stres, twoje plany mogą obejmować ćwiczenia, aby „pozostać w formie”. Z drugiej strony, jeśli plany legną w gruzach z powodu nieoczekiwanych błędów, możesz „wpaść w szał”.

Z całym zestawem przynęt, rzucaniem i wyładunkiem ryb, łowienie z łodzi to sporo ćwiczeń. A kiedy jestem na rejsie motorówką o zachodzie słońca, wydaje mi się, że macham do innych łodzi i wielokrotnie unoszę swoją mrożoną herbatę. Ale niektóre łodzie oferują bardziej solidną formę ćwiczeń. Kajaki, kajaki i łodzie wiosłowe są tak doskonałym treningiem dla mięśni ramion i pleców, że kilka wersji domowego sprzętu do ćwiczeń naśladuje te ruchy. Z ich Układ napędowy Mirage, kajaki Hobie można nawet handlować zamiast wiosłować do ćwiczeń nóg. Uwalnia to również ręce i ręce do być może ważniejszych rzeczy, takich jak rzucanie.

Latem kupiłem używaną łódź. Ta aluminiowa łódź o długości 14 stóp ma miejsce, którego moja rodzina potrzebuje na wycieczkę (na razie). Aby łódź płynęła tam, gdzie chcemy, „Plan A” to silnik zaburtowy o mocy 9,9 KM (drobne ćwiczenie). „Plan B” to elektryczny silnik do trolingu (drobne ćwiczenie). „Plan C” to zapasowy elektryczny silnik do trolingu (drobne ćwiczenie). Ale jeśli te plany się nie powiodą, ta łódź ma również „Plan D”: wiosła (poważne ćwiczenie, zwłaszcza na rzece). „Plan D” faktycznie może zamienić się na „Plan A” na niektórych małych, cichych jeziorach, które nie pozwalają na korzystanie z silników lub kiedy chcę jeszcze bardziej „rozerwać”.

W miarę wykonywania ćwiczeń, bez względu na to, na jakim „Planie” jesteś, napędzanie jednostki pływającej jest zdecydowanie drogą do zrobienia. Osiągnij docelowe tętno, a następnie łowić ryby. Lub po prostu usiądź i ciesz się widokiem na wodę.


Andy'ego Whitcomba

Andy’ego Whitcomba

Andy jest pisarzem outdoorowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów farmy w Oklahomie, teraz poluje na szczupaki, bassy małogębowe i steelheady w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU, pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań rybołówstwa w OSU w stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *