Piątkowy pamiętnik Hovisa: Czy musimy cofnąć się do czasów starożytnych z rytualnymi ofiarami?

 • Drogi pamiętniku,

  Na szczęście wydaje się, że Matka Natura znudziła się „niektórzy lubią gorąco” jako serial oglądany na gorąco i teraz przeszła do „Słonecznego patrolu” (jeśli to, co oglądasz w zatoce, to kupa ryb) ze ścieżką dźwiękową „Mokre Mokry mokry”. Szczerze mówiąc, nigdy nie sądziłem, że ktokolwiek może być bardziej rtęciowy niż moja matka, ale do diabła ta kobieta sobie radzi – nie jestem pewien, czy musimy cofnąć się do czasów starożytnych, kiedy składano rytualne ofiary, aby ją ułagodzić? Jeśli tak, to na pewno mógłbym szeleścić ktośMam na myśli coś #smallingerponybyć może…  Żeby być uczciwym, tutaj, na równinach, nie mieliśmy zbyt wiele mokrej rzeczy, ale temperatura spadła do prawie znośnej po znaku gazu Hovishotpot, więc przynajmniej teraz pocę się tylko, gdy ktoś mówi o stresie, w przeciwieństwie do za każdym razem Wdech. Szczerze mówiąc, ktoś powinien był sprawić, że Sir Sweat-me-not przyszedł i stanął na moim polu w futrze, a naprawdę zobaczylibyśmy szkody, jakie tańczą z pingwinami, jakie wyrządziły jego systemowi nerwowemu.

  Jedyną dobrą wiadomością było to, że pociłem się w spokoju po tym, jak ruda żaga poszła na obóz Pony Club z mini-matką. Coś, co muszę być szczery, z czego nie byłem zadowolony; raz za razem zwracałem uwagę na nierówności, które napotykają nas, duże, muskularne, pierzaste twarze, a brak pozwolenia na pójście na obóz Pony Club jest jedną z nich. Mam na myśli to, że skaczą – ja skaczę; jeżdżą na przełajach – nikt nie jeździ na przełaj tak jak ja; grają w gry – mogę to nagiąć jak jego-twarz-stara-przyprawa; i robią stres – co, ok, mogą trzymać się tam, gdzie Herman lubi grzebać w gumowych rękawiczkach. Ale chodzi o to, że wszystko, co może zrobić pół litrowy pół dowcipu, mogę zrobić lepiej i czułem się bardzo pokrzywdzony.

  Dopóki nie wrócił do domu.

  Nie śmiałam się tak bardzo, odkąd matka myślała, że ​​może powstrzymać mnie przed wywiezieniem jej z kolejki do skoków i na początek kolejki do furgonetki z lodami. Kiedy nosiłem wędzidło….

  Został udekorowany.

  Nie mam na myśli Bożego Narodzenia, kiedy źli ludzie przykrywają nas blichtrem i takimi rzeczami, mam na myśli pełne malowanie jak billboard B&Q. Z białą farbą. Na pośladkach. Z komunikatem „Uciekaj”.

  Szczerze, zaśmiałem się ochryple. Mogę również powiedzieć, że ma ZERO poczucia humoru, jak odkryłem, gdy zapytałem, czy ta wiadomość była spowodowana tym, że ludzie ciągle dotykali jego gorących bułek z krzyżem – jego tytuł rudego ninja jest sprawiedliwy, jeśli udało mu się umieścić tylną nogę za moim prawym uchem jest coś, przez co można przejść.

  Trzeba przyznać, że w tym momencie byłem już w połowie miksowania Rumpshakera, piosenki o stringach i Bootylicious, więc może po prostu popisywał się swoimi ruchami JLo jak diva, którą jest – nigdy nie można być zbyt pewnym, aby być szczerym. Tak czy inaczej jego oczywiste niezadowolenie z używania go jako pomarańczowej sztalugi było widoczne, a zatem całkowicie sprawiło mi to tydzień.

  Oczywiście nadal chciałbym jechać na obóz, ale po obejrzeniu filmów i innych rzeczy chciałbym zgłosić prośbę o fajną muzyczną przejażdżkę, taką jak Top Gun (czuję potrzebę szybkości!) lub po prostu jakieś skakanie : Myślę, że nie byłoby potrzeby malowania mnie jak napisów do filmu z krewetkami.

  Wyjeżdżam, aby cieszyć się niższymi temperaturami, drażnić malowanego kucyka wielkości kucyka i cieszyć się tym, że statek-matka jest na wakacjach z mini-matką przez tydzień. W rezultacie nie będę mógł napisać listu w przyszłym tygodniu, ponieważ mój skryba jest w słońcu, ale wrócę w następnym tygodniu z bardzo ekscytującymi wiadomościami.

  później,
  Hovis

  Możesz być zainteresowanym także tym…

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest pełen najnowszych wiadomości i raportów, a także wywiadów, ofert specjalnych, nostalgii, porad weterynarza i treningu. Dowiedz się, jak możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *