Otwarte okresy kwalifikacji na 2023 r. Program nagród USEF Para Dressage Athlete of Honor i krajowe mistrzostwa USEF Para Dressage

Lexington, Kentucky – Okresy kwalifikacyjne dla dwóch możliwości paraujeżdżenia jeździeckiego w USA są otwarte dla zainteresowanych kandydatów. Program nagród USEF Para Dressage Athlete of Honor oraz krajowe mistrzostwa USEF Para Dressage na Festiwalu Mistrzów w Ujeżdżeniu w USA to kluczowe możliwości dla sportowców paraujeżdżenia w 2023 roku.

Program USEF Para Dressage Athlete of Honor Awards to nowy program, który celebruje doskonałość i dąży do stworzenia solidnych podstaw dla przyszłych sukcesów na międzynarodowej arenie paraujeżdżenia. Jest uważany za odskocznię do Ścieżki Programu Paraujeżdżenia USEF.

Nagrody USEF dla sportowców paraujeżdżenia honorowe są przyznawane najwyżej sklasyfikowanym sportowcom paraujeżdżenia startującym we wstępnych testach A i B FEI na każdym poziomie, do maksymalnie pięciu nagród. Okres kwalifikacyjny do programu nagród USEF Para Dressage Athlete of Honor Awards 2023 rozpoczął się 26 lipca 2022 r. i zakończy się 24 lipca 2023 r. Ostateczny termin składania wniosków upływa 15 czerwca 2023 r. Zdobywcy nagród zostaną automatycznie zaproszeni na Festiwal Mistrzów Ujeżdżenia w USA 2023, aby odebrać nagrodę.

Dowiedz się więcej o programie nagród USEF Para Dressage Athlete of Honor.

Krajowe mistrzostwa USEF w paraujeżdżeniu będą częścią US Dressage Festival of Champions po raz drugi podczas imprezy 2023. Krajowe Mistrzostwa USEF w Paraujeżdżeniu zakończyły się sukcesem edycji 2022, a zainteresowani sportowcy powinni zaplanować udział w 2023 roku. Okres kwalifikacji do Narodowych Mistrzostw Paraujeżdżenia USEF rozpoczął się 26 lipca 2022 roku i ma zakończyć się w lipcu 24, 2023. Termin składania wniosków upływa 15 czerwca 2023 r.

Dowiedz się więcej o wymaganiach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Krajowych Paraujeżdżenia USEF i Festiwalu Mistrzów Ujeżdżenia USA.

Śledź US Jeździectwo
Bądź na bieżąco z USA Para Dressage na FacebookUjeżdżenie w USA Instagrami US Jeździectwo na Facebook, Świergot, TIK Tokoraz Instagram. Użyj #USAParaDressage.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *