Oto przednia okładka tegorocznego kalendarza adwentowego H&H – z niespodzianką

 • Wydanie z tego tygodnia H&H (24 listopada) ma jedną z naszych ulubionych okładek roku – to prawdziwy kalendarz adwentowy.

  Okładka Advent cieszy się popularnością od trzech lat, a wydanie 2022 ma coś ekstra.  „W tym roku, aby dać ci coś innego do kontemplacji w chłodne grudniowe wieczory, po raz pierwszy dodaliśmy element quizu do okładki” – powiedział H&H redaktor naczelna Sarah Jenkins.

  „Za każdymi numerowanymi drzwiami znajdziesz piękny list i wskazówkę. Każda litera jest częścią anagramu, a wskazówki pomogą ci znaleźć odpowiedź”.

  W tym tygodniu magazyn zawiera również sugestie, jak cieszyć się szczególnie wesołymi świętami Bożego Narodzenia w jeździectwie, a także powrót naszego popularnego filmu Legends oraz wywiad z numerem jeden na świecie w WKKW, Timem Price, a także wiele innych, za drzwiami 24 Adwentu.

  „Mamy nadzieję, że korzystanie z tej okładki sprawi wam taką samą przyjemność, jak nam jej połączenie” — powiedziała Sarah. „Dziękujemy również rysownikowi Danielowi Crane za umożliwienie nam wykorzystania tego nastrojowego, oryginalnego szkicu do naszej świątecznej okładki”.

  Edycja specjalna jest już w sklepach, a także wpada do drzwi abonentów i będzie w sprzedaży do następnej środy, 30 listopada, w czasie, aby otworzyć pierwsze drzwi. Poszczególne egzemplarze można zamówić online, jeśli lokalny sprzedawca wyprzedał.

  Kup swoją kopię

  Czytelnicy mogą również spodziewać się bardziej świątecznej oferty specjalnej H&H edycje: świąteczna oferta specjalna 15 grudnia i świąteczny quiz zderzakowy 29 grudnia, a także nasza popularna oferta dla czytelników, również 29 grudnia. Przegląd roczny wydania roku ukaże się 8 grudnia.

  Może Cię również zainteresować:

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje rozszerzenia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszej usługi online, która zapewnia najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *