Opinie o ogrodzeniu dla koni Electrobraid | Koń to Miłość

Ktokolwiek posiada konia, musiał przynajmniej raz obawiać się możliwości jego ucieczki z powodu braku barier. Jednak wraz z napływem różnych produktów nadal nie mogą wybrać najskuteczniejszego środka odstraszającego, aby utrzymać konie w ryzach.

Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, skonsultuj się z moim kompleksowym Recenzje ogrodzeń dla koni z plecionki elektrycznej poniżej ze względu na optymalne rozwiązanie.

Electrobraid-Horse-Fence-Conductory-Reel-Recenzja

Najważniejsze cechy szpuli do płotu dla koni z plecionki elektrycznej

Zanim zagłębimy się w to, co ma do zaoferowania, najpierw poznajmy markę!

 • Niezawodne liny o dużej średnicy
 • Brak ostrych punktów, krawędzi lub desek do przebicia
 • Być w stanie wytrzymać każdą pogodę
 • Działa cztery razy lepiej niż produkty stalowe
 • 25-letnia gwarancja

Plusy i minusy

Plusy

 • Zapewnij bezpieczną ochronę
 • Duże liny sprawiają, że ogrodzenie jest bardzo widoczne
 • Trwają przez długi czas
 • Opłacalne
 • Wygodny

Cons

 • Może być zainstalowany pod warunkiem uzyskania zgody rady lokalnej
 • Wymagaj regularnego cięcia roślin

O marce Electrobraid

Założona w 2008 roku firma produkująca ogrodzenia stopniowo wspinała się na szczyt branży i zyskała reputację jednego z najlepszych ogrodzeń dla koni pod względem bezpieczeństwa, jakości i trwałości.

Patrząc na sposób, w jaki konie wchodzą w interakcję z ogrodzeniami, ich producenci wprowadzili Electrobraid, który działa zarówno jako bariera fizyczna, jak i psychologiczna. Mówiąc prościej, zapobiega to pochylaniu się koni nad płotami i wspinaniu się na zewnątrz.

Ostateczne recenzje ogrodzenia dla koni z plecionki elektrycznej

Electrobraid to najwyżej oceniane elektryczne ogrodzenie dla koni!

Na pierwszy rzut oka do wyboru są trzy opcje kolorystyczne, a mianowicie czarny, biały i nakrapiany.

Uważasz, że produkt jest interesujący i zastanawiasz się, dlaczego zdobył tytuł najlepszego wyboru wśród ogrodzeń dla koni. Krótka, ale szczegółowa recenzja poniżej oświeci cię wtedy!

Bezpieczeństwo

Twoje konie najprawdopodobniej doznają kontuzji przez sztywne ogrodzenie, dlatego podczas pracy nad tym produktem producenci ponad wszystko stawiają bezpieczeństwo.

Ogrodzenie zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko, dzięki czemu: brak ostrych punktów, krawędzi, desek do złamania lub drutów które mogą dać twojemu koniowi jedno paskudne przebicie. Jest to niezwykle pomocne, ponieważ nawet małe skaleczenia spowodowane ocieraniem się koni o płoty z desek mogą narazić je na alarmujące ryzyko infekcji.

Dzięki swojej wytrzymałości może rozciągać i odbijać konie z powrotem na ich miejsce, nie raniąc ich, co nie ma miejsca w przypadku sztywnych ogrodzeń. Ponadto, gdy doznają nieszkodliwego, ale bolesnego szoku (znowu ból jest utrzymywany na najniższym możliwym poziomie), nie odważą się ponownie uciec z obawy przed agonią.

Najgorszym scenariuszem, z jakim możesz się spotkać, jest to, że pasmo lin owija się wokół nogi twojego konia i nie rozwiąże się bez pomocy ludzi. Jednak nie jest to tak poważne, jak się wydaje, i prawdopodobnie się nie wydarzy, pod warunkiem, że prawidłowo okablowasz i uziemisz ogrodzenie.

Liny

Linka elektrooplotowa

Kolejną atrakcją Electrobraid są niewątpliwie liny. W przeciwieństwie do tych kiepsko wykonanych modeli, które są trudne do zobaczenia dla koni i mogą w końcu w nie wejść, ten produkt ma cechy liny o dużej średnicy. Elektryczność prowadzona jest dzięki porządnej konstrukcji i podwójnej spirali miedzianych drutów, które odstraszają konie przed zbliżaniem się do ogrodzenia.

Ten element wyróżnia się także czterokrotnie szybszym przesyłaniem energii elektrycznej niż jego stalowi rywale, co zwiększa wydajność ogrodzenia. Po prostu skonfiguruj i przekonaj się, co potrafi, a będziesz zdumiony! a także satysfakcję.

Trwałość

Co więcej, produkt nie ma sobie równych pod względem odporności. Zawiera włókno poliestrowe – ten sam materiał co w uprzężach spadochronowych i samochodowych pasach bezpieczeństwa. Najlepsza część? Włókno poliestrowe jest potężną substancją i może być odporne na sól, obornik, promieniowanie ultrafioletowe, a także szeroką gamę chemikaliów rolniczych.

Innymi słowy, nie powinieneś mieć wątpliwości co do jego jakości. Utleniona warstwa zewnętrzna jest w stanie odizolować druty miedziane od korozji. Ponadto ogrodzenie może wytrzymać prawie wszystkie warunki pogodowe, czy to przenikliwe zimno, czy upał. Możesz także cieszyć się hojną 25-letnią gwarancją, która jest niezbitym dowodem na trwałość produktu.

Opłacalne

Oczywiście jego zalety nie kończą się na tym – niskie koszty utrzymania również składają się na jego doskonałość. Jego wysokoprofilowe elementy z mosiądzu i miedzi są trudne (jeśli w ogóle) do erozji. Jak wspomniano wcześniej, istnieje małe prawdopodobieństwo, że ogrodzenie zostanie uszkodzone przez piorun, burze lodowe, a nawet tornada.

Elektroplecionka w lodzie

Electrobraid po burzy lodowej w północnym Ohio

Jeśli słupki narożne i końcowe są zainstalowane ostrożnie, chyba że planujesz zdjąć ogrodzenie, jest prawie niemożliwe, aby czynniki zewnętrzne mogły je przesunąć.

Izolator to prawdopodobnie jedyny sporadyczny problem, który wymaga wymiany ogrodzenia, aby zmaksymalizować jego wydajność. Jeśli spadnie na nie drzewo, wystarczy je podnieść, a ogrodzenie samo odskoczy. Nic się nie stało!

Wszelkie inne problemy z ogrodzeniem można łatwo naprawić ręcznie. Z tych powodów instalacja i konserwacja Electrobraid kosztuje klientów mniej niż tradycyjne ogrodzenia z drewna lub winylu.

Wygoda

Ogrodzenie w tradycyjny sposób, który wymaga słupków ogrodzeniowych na każde 8 lub 10 stóp, jest dość czasochłonne i pracochłonne. Jednak teraz, gdy posiadasz Electrobraid, proces został znacznie uproszczony. Posty muszą być zestaw na każde 30 do 50 stópco pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy w porównaniu z tradycyjnym ogrodzeniem. Poza tym jest łatwy w instalacji, więc nie ma potrzeby zatrudniania profesjonalnego instalatora ogrodzeń.

Werdykt

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, przesądzony jest wniosek, że Electrobraid ma dobry stosunek jakości do ceny. Oprócz integracji wielu wyjątkowych funkcji, jest niedrogi i trwały, co może być bardzo pomocne, jeśli masz ograniczony budżet. Uważany za płot dla koni numer 1 w USA, Electrobraid z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów

Wniosek

Mam nadzieję, że z lektury mojej wszechogarniającej wiedzy czerpiecie cenne doświadczenie z ogrodzeniami elektrycznymi Przegląd ogrodzenia dla koni z plecionki elektrobraidowej. Jeśli nadal masz wątpliwości co do jakości tego produktu, z pewnością przełamujesz ten trend.

Jest nie tylko bardzo wytrzymały i wygodny w kieszeni, ale także zapewnia doskonałe bezpieczeństwo dla zwierząt i wygodę dla ich właścicieli. Co więcej, wydajesz tylko określoną kwotę pieniędzy, aby zapewnić swoim koniom ochronę przez 25 lat, co w rzeczywistości jest okazją. Więc na co czekasz? Kup teraz swój własny Electrobraid, aby uzyskać z niego najlepsze wrażenia!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *